Netto
Corona
Cero 0,0%
0.33 l
39,39 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi17 kcalFedt0 gSukker0,7 gProtein0,4 g
| Energi | 71 kJ / 17 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 3,9 g |
| - heraf sukkerarter | 0,7 g |
| Protein | 0,4 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 90,7%
- Protein
- 9,3%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, majs, sukker, humle, naturlige aromaer.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- CORONA CERO 33 CL FL 0% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA CERO 33 CL FL 0% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Cero 0,0% · Netto0.33 l13,00 kr39,39 kr/liter
- Cero 0,0% · Bilka0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Cero 0,0% · Føtex0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Corona Cero 0,0 · MENY330 ml18,95 kr57,42 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- AhornBryg 0,5% alkoholfri · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Ahornbryg · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Hoppy Lager øko. (0,5%) (dåse) · Nemlig0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- AHORNBRYG 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- Estrella Damm 0,0% · Nemlig0.33 l16,75 kr50,76 kr/liter
- Ahornbryg · Føtex0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
- AhornBryg · Nemlig0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
- ØKO ØB FYNSK FRI 50 CL FL 0,5% · Kvickly50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- BROOKLYN SPECIAL EFFECTS 50 CL DS 0,4% · Kvickly250 cl18,00 kr7,20 kr/liter
- ØKO ØB FYNSK FRI 50 CL FL 0,5% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- BROOKLYN SPECIAL EFFECTS 50 CL DS 0,4% · SuperBrugsen250 cl18,00 kr7,20 kr/liter
- AhornBryg 0,5% alkoholfri · Føtex0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Ahornbryg (0,5%) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Fynsk Fri 0,5 % alkoholfri øko · Bilka0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Fynsk Fri 0,5 % alkoholfri øko · Føtex0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Skovlyst Ahornbryg Alk.fri · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Bilka0.5 l24,00 kr48,00 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Føtex0.5 l24,00 kr48,00 kr/liter
- Brooklyn Special Effects 0,4% · Nemlig0.5 l25,25 kr50,50 kr/liter
- Implosion Lager 0,3% 33cl · Spar33 cl27,95 kr84,70 kr/liter
- Brooklyn Special Effects Hoppy Lager 0,4% (dåse) · Wolt Market500 ml27,95 kr55,90 kr/liter
- Alkoholfri lager 0,5% (dåse) · Nemlig1.98 l46,95 kr23,71 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Bilka1.98 l55,00 kr27,78 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Cero 0,0% hos Netto koster 13.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 14. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 170 dage. Gennemsnitsprisen for Cero 0,0% hos Netto er 12.11 kr og varierer fra 10.00 kr til 13.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 170 dage har Goma registreret prisdata for Cero 0,0% hos Netto i 169 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 169 prisregistreringer har Cero 0,0% været markeret som tilbud 21 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 12% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 170 dage kan vi se følgende mønstre: Cero 0,0% har været på tilbud hos Netto i maj og juni. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 16 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 104 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.