Wolt Market
Brooklyn
Brooklyn Special Effects Hoppy Lager 0,4% (dåse)
500 ml
55,90 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, bygmalt, humle og kuldioxid.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- BROOKLYN SPECIAL EFFECTS 50 CL DS 0,4% · Kvickly250 cl18,00 kr7,20 kr/liter
- BROOKLYN SPECIAL EFFECTS 50 CL DS 0,4% · SuperBrugsen250 cl18,00 kr7,20 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Bilka0.5 l24,00 kr48,00 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Føtex0.5 l24,00 kr48,00 kr/liter
- Brooklyn Special Effects Hoppy Lager 0,4% (dåse) · Wolt Market500 ml27,95 kr55,90 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- AhornBryg 0,5% alkoholfri · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Ahornbryg · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- CORONA CERO 33 CL FL 0% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA CERO 33 CL FL 0% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Cero 0,0% · Netto0.33 l13,00 kr39,39 kr/liter
- Hoppy Lager øko. (0,5%) (dåse) · Nemlig0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- AHORNBRYG 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- Estrella Damm 0,0% · Nemlig0.33 l16,75 kr50,76 kr/liter
- Cero 0,0% · Bilka0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Cero 0,0% · Føtex0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Ahornbryg · Føtex0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
- AhornBryg · Nemlig0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
- ØKO ØB FYNSK FRI 50 CL FL 0,5% · Kvickly50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- ØKO ØB FYNSK FRI 50 CL FL 0,5% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- AhornBryg 0,5% alkoholfri · Føtex0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Ahornbryg (0,5%) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Corona Cero 0,0 · MENY330 ml18,95 kr57,42 kr/liter
- Fynsk Fri 0,5 % alkoholfri øko · Bilka0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Fynsk Fri 0,5 % alkoholfri øko · Føtex0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Skovlyst Ahornbryg Alk.fri · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Brooklyn Special Effects 0,4% · Nemlig0.5 l25,25 kr50,50 kr/liter
- Implosion Lager 0,3% 33cl · Spar33 cl27,95 kr84,70 kr/liter
- Alkoholfri lager 0,5% (dåse) · Nemlig1.98 l46,95 kr23,71 kr/liter
- Implosion alkoholfri · Bilka1.98 l55,00 kr27,78 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Brooklyn Special Effects Hoppy Lager 0,4% (dåse) hos Wolt Market koster 27.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for Brooklyn Special Effects Hoppy Lager 0,4% (dåse) hos Wolt Market er 27.49 kr og varierer fra 20.00 kr til 28.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for Brooklyn Special Effects Hoppy Lager 0,4% (dåse) hos Wolt Market i 152 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 152 prisregistreringer har Brooklyn Special Effects Hoppy Lager 0,4% (dåse) været markeret som tilbud 19 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 156 dage kan vi se følgende mønstre: Brooklyn Special Effects Hoppy Lager 0,4% (dåse) har været på tilbud hos Wolt Market i juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 10 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.