Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredients: Aqua, Sodium Laureth SULFATE, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sorbic Acid.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HÅNDSÆBE · REMA 1000250 ml14,95 kr59,80 kr/liter
- Håndsæbe sensitiv hud parfumefri · Føtex250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · Kvickly250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · SuperBrugsen250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Håndsæbe sensitiv hud parfumefri · Netto250 ml16,00 kr64,00 kr/liter
- Håndsæbe sensitiv hud parfumefri · Bilka250 ml16,44 kr65,76 kr/liter
- Håndsæbe flydende, Neutral · Wolt Market250 ml16,50 kr66,00 kr/liter
- Neutral Hand Wash 0% · Spar250 ml18,00 kr72,00 kr/liter
- Neutral Hand Wash 0% · MENY250 ml26,95 kr107,80 kr/liter
- Neutral Hand Wash 0% · Min Købmand250 ml26,95 kr107,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Fp Flydende Håndsæbe · Min Købmand500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.5 l5,50 kr11,00 kr/liter
- Fp Flydende Håndsæbe · Spar500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe m. vanilje og hindbær · Bilka300 ml10,00 kr33,33 kr/liter
- Håndsæbe m. kokos og sheasmør · Bilka300 ml10,00 kr33,33 kr/liter
- Håndsæbe parfumefri · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe parfumefri · Føtex500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- FLYDENDE HÅNDSÆBE · REMA 1000500 ml10,50 kr21,00 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.5 l10,50 kr21,00 kr/liter
- Håndsæbe parfumefri · Netto500 ml10,75 kr21,50 kr/liter
- Hello sensitive skum håndsæbe 300ml · Netto300 ml12,25 kr40,83 kr/liter
- Fp Flydende Håndsæbe · MENY500 ml12,95 kr25,90 kr/liter
- Håndsæbe · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Sensitive håndsæbe m. aloe vera · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.3 l13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe sensitive (flydende) · Nemlig0.3 l13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.3 l13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.3 l13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.3 l13,00 kr43,33 kr/liter
- Skum håndsæbe parfumefri · Bilka300 ml13,25 kr44,17 kr/liter
- Skum håndsæbe parfumefri · Føtex300 ml13,25 kr44,17 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.5 l14,00 kr28,00 kr/liter
- Gb Flydende Håndsæbe · MENY500 ml14,95 kr29,90 kr/liter
- Håndsæbe parfumefri · Bilka250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Håndsæbe sensitiv hud parfumefri hos Bilka koster 16.44 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 564 dage. Gennemsnitsprisen for Håndsæbe sensitiv hud parfumefri hos Bilka er 15.16 kr og varierer fra 12.00 kr til 17.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 564 dage har Goma registreret prisdata for Håndsæbe sensitiv hud parfumefri hos Bilka i 535 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Håndsæbe sensitiv hud parfumefri været markeret som tilbud 94 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 26% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 564 dage kan vi se følgende mønstre: Håndsæbe sensitiv hud parfumefri har været på tilbud hos Bilka i januar, marts, april, maj, juni, juli, august, oktober og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 12 dage. Der går typisk 30 dage mellem hver tilbudsperiode. Håndsæbe sensitiv hud parfumefri er ofte på tilbud (26% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 56 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.