
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sorbic Acid. Cinnamal.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- HÅNDSÆBE · REMA 1000250 ml14,95 kr59,80 kr/liter
- Håndsæbe sensitiv hud parfumefri · Føtex250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · Kvickly250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · SuperBrugsen250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Håndsæbe sensitiv hud parfumefri · Netto250 ml16,00 kr64,00 kr/liter
- Håndsæbe sensitiv hud parfumefri · Bilka250 ml16,44 kr65,76 kr/liter
- Håndsæbe flydende, Neutral · Wolt Market250 ml16,50 kr66,00 kr/liter
- Neutral Hand Wash 0% · Spar250 ml18,00 kr72,00 kr/liter
- Neutral Hand Wash 0% · MENY250 ml26,95 kr107,80 kr/liter
- Neutral Hand Wash 0% · Min Købmand250 ml26,95 kr107,80 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- HÅNDSÆBE · REMA 1000500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Føtex500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Netto500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe morning dew · Bilka300 ml9,00 kr30,00 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe cashmir · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe oriental · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- HÅNDSÆBE · REMA 10001000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe refill · Bilka1000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe creamy · Netto1 ml10,75 kr10.750,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Føtex1000 ml11,00 kr11,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. limeekstrakt · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. orkidé og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. mælk og honning · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.25 l14,00 kr56,00 kr/liter
- Palmolive Fl.sæbe Olive · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Palm. Fl. Håndsæbe M&H · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
HÅNDSÆBE hos REMA 1000 koster 14.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. januar 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 613 dage. Gennemsnitsprisen for HÅNDSÆBE hos REMA 1000 er 14.67 kr og varierer fra 12.00 kr til 14.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 613 dage har Goma registreret prisdata for HÅNDSÆBE hos REMA 1000 i 577 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 94% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har HÅNDSÆBE aldrig været markeret som tilbud hos REMA 1000.
HÅNDSÆBE kan købes hos REMA 1000 til 15 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 123 alternativer tilgængelige på tværs af 12 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.