Føtex
Palmolive
Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk
300 ml
43,33 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Aqua, Sodium Laureth SULFATE, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, Parfum, Glycol Distearate, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ficus Carica Fruit Extract, Olea Europaea Fruit Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- HÅNDSÆBE · REMA 1000500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Føtex500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Netto500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe morning dew · Bilka300 ml9,00 kr30,00 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe cashmir · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe oriental · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- HÅNDSÆBE · REMA 10001000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe refill · Bilka1000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe creamy · Netto1 ml10,75 kr10.750,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Føtex1000 ml11,00 kr11,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. limeekstrakt · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. orkidé og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. mælk og honning · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.25 l14,00 kr56,00 kr/liter
- HÅNDSÆBE · REMA 1000250 ml14,95 kr59,80 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · Kvickly250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Palmolive Fl.sæbe Olive · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Palm. Fl. Håndsæbe M&H · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · SuperBrugsen250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk hos Føtex koster 13.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk hos Føtex er 13.38 kr og varierer fra 10.00 kr til 16.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk hos Føtex i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk været markeret som tilbud 35 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 10% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk har været på tilbud hos Føtex i januar, juni og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 13 dage. Der går typisk 114 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 14 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.