Føtex
Salling
Håndsæbe refill
1000 ml
11,00 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Aqua, Sodium Laureth SULFATE, Sodium Chloride, Cocamido- propyl Betaine, Glycerin, PARFUM, Citric Acid, Potassium Sorbate.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Håndsæbe refill · Bilka1000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe refill · Føtex1000 ml11,00 kr11,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Håndsæbe · Føtex500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Netto500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe morning dew · Bilka300 ml9,00 kr30,00 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe cashmir · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe oriental · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe creamy · Netto1 ml10,75 kr10.750,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. limeekstrakt · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. orkidé og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. mælk og honning · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.25 l14,00 kr56,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · Kvickly250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Palmolive Fl.sæbe Olive · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Palm. Fl. Håndsæbe M&H · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · SuperBrugsen250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
- Håndsæbe m. limeekstrakt · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. orkidé og mælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Håndsæbe refill hos Føtex koster 11.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Håndsæbe refill hos Føtex er 11.32 kr og varierer fra 11.00 kr til 12.04 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Håndsæbe refill hos Føtex i 512 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Håndsæbe refill aldrig været markeret som tilbud hos Føtex.
Håndsæbe refill kan købes hos Føtex til 11 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 114 alternativer tilgængelige på tværs af 11 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.