Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Aqua, Sodium Laureth SULFATE, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Benzoate, Coco-Glucoside, Parfum, Glycol Distearate, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Oleate, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Tocopherol, Acetylcedrene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Linalyl Acetate.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. mandelmælk · Bilka300 ml15,95 kr53,17 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- HÅNDSÆBE · REMA 1000500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Føtex500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe · Netto500 ml5,50 kr11,00 kr/liter
- Håndsæbe morning dew · Bilka300 ml9,00 kr30,00 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Bilka500 ml10,00 kr20,00 kr/liter
- Håndsæbe cashmir · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- Håndsæbe oriental · Netto1 ml10,00 kr10.000,00 kr/liter
- HÅNDSÆBE · REMA 10001000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe refill · Bilka1000 ml10,75 kr10,75 kr/liter
- Håndsæbe creamy · Netto1 ml10,75 kr10.750,00 kr/liter
- Håndsæbe refill · Føtex1000 ml11,00 kr11,00 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. oliven og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. limeekstrakt · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Nourishing håndsæbe m. orkidé og mælk · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. mælk og honning · Føtex300 ml13,00 kr43,33 kr/liter
- Håndsæbe m. wild blossom · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe soft & creamy · Føtex500 ml13,95 kr27,90 kr/liter
- Håndsæbe (flydende) · Nemlig0.25 l14,00 kr56,00 kr/liter
- HÅNDSÆBE · REMA 1000250 ml14,95 kr59,80 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · Kvickly250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
- Palmolive Fl.sæbe Olive · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- Palm. Fl. Håndsæbe M&H · MENY300 ml15,00 kr50,00 kr/liter
- NEUTRAL FLYDENDE HÅNDSÆBE 250 ML · SuperBrugsen250 ml15,00 kr60,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Nourishing håndsæbe m. mandelmælk hos Bilka koster 15.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Nourishing håndsæbe m. mandelmælk hos Bilka er 13.06 kr og varierer fra 10.00 kr til 15.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Nourishing håndsæbe m. mandelmælk hos Bilka i 534 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Nourishing håndsæbe m. mandelmælk været markeret som tilbud 189 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 52% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 534 dage kan vi se følgende mønstre: Nourishing håndsæbe m. mandelmælk har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 16 dage. Der går typisk 14 dage mellem hver tilbudsperiode. Nourishing håndsæbe m. mandelmælk er ofte på tilbud (52% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 42 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.