Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
AQUA / WATER / EAU, GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC/SUCCINIC TRIGLYCERIDE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, OLEYL ERUCATE DIMETHICONE, TOCOPHERYL ACETATE, STEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, CETEARY ALCOHOL, PANTHENOL, GLYCERYL LINOLEATE, STEARIC ACID, PHENOXYETHANOL, PALMITO ACID, GLYCERYL OLEATE, CHLORPHENESIN, CAPRYLYL GLYCOL, DIMETHICONOL, XANTHAN GUM, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, CARRAGEENAN, VITREOSCILLA FERMENT CITRICACID, MYRISTICACID, GLYCERYL LINOLENATE, BENZYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLA, PROPYLENE GLYCOL, EUGENOL, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL, CI 77491 / IRON OXIDES, BENZYL BENZOATE, SODIUM DEHYDROACETATE, CI 77492 / IRON OXIDES, TOCOPHEROL HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, PARFUM / FRAGRANCE
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Anti-drying hånd- og neglecreme · Bilka100 ml99,00 kr990,00 kr/liter
- Anti-drying hånd- og neglecreme · Føtex100 ml121,00 kr1.210,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- HÅNDCREME · REMA 1000100 ml9,75 kr97,50 kr/liter
- Håndcreme m. glycerin og E-vitamin · Bilka100 ml10,20 kr102,00 kr/liter
- Håndcreme m. glycerin og E-vitamin · Føtex100 ml10,73 kr107,30 kr/liter
- HÅNDCREME · REMA 1000100 ml14,95 kr149,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Bilka100 ml14,95 kr149,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Føtex100 ml16,44 kr164,40 kr/liter
- Fp Håndcreme · MENY100 ml16,95 kr169,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Føtex75 ml18,00 kr240,00 kr/liter
- Neutral Håndcreme · Spar75 ml18,00 kr240,00 kr/liter
- SOS Repair håndcreme m. glycerin · Bilka80 ml18,25 kr228,13 kr/liter
- SOS Repair håndcreme m. glycerin · Føtex80 ml18,25 kr228,13 kr/liter
- Violet Dreams hånd- og neglecreme · Bilka100 ml20,00 kr200,00 kr/liter
- High Absorbent håndcreme m. sheasmør · Bilka75 ml22,00 kr293,33 kr/liter
- Gb Håndcreme · MENY75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Gb Håndcreme 75 Ml · Min Købmand75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Gb Håndcreme 75 Ml · Spar75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Moisturise håndcreme m. B5 provitamin og E-vitamin · Bilka100 ml25,25 kr252,50 kr/liter
- Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin · Bilka200 ml27,50 kr137,50 kr/liter
- Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin · Føtex200 ml27,50 kr137,50 kr/liter
- Håndcreme, Neutral · Wolt Market75 ml28,00 kr373,33 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Bilka75 ml28,52 kr380,27 kr/liter
- High Absorbent håndcreme m. sheasmør · Føtex75 ml29,95 kr399,33 kr/liter
- Vaseline Hand&nail Lotion · MENY200 ml29,95 kr149,75 kr/liter
- Håndcreme · Nemlig0.075 l29,95 kr399,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Anti-drying hånd- og neglecreme hos Bilka koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 564 dage. Gennemsnitsprisen for Anti-drying hånd- og neglecreme hos Bilka er 109.17 kr og varierer fra 99.00 kr til 121.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 564 dage har Goma registreret prisdata for Anti-drying hånd- og neglecreme hos Bilka i 535 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Anti-drying hånd- og neglecreme været markeret som tilbud 140 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 38% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 564 dage kan vi se følgende mønstre: Anti-drying hånd- og neglecreme har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, juni, august, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 15 dage mellem hver tilbudsperiode. Anti-drying hånd- og neglecreme er ofte på tilbud (38% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 49 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.