
Spar
Unilever Danmark
Neutral Håndcreme
75 ml
Tilbuddet udløber i dag
240,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Neutral Håndcreme · Spar75 ml18,00 kr240,00 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Føtex75 ml18,00 kr240,00 kr/liter
- Håndcreme, Neutral · Wolt Market75 ml28,00 kr373,33 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Bilka75 ml28,52 kr380,27 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- HÅNDCREME · REMA 1000100 ml9,75 kr97,50 kr/liter
- Håndcreme m. glycerin og E-vitamin · Bilka100 ml10,20 kr102,00 kr/liter
- Håndcreme m. glycerin og E-vitamin · Føtex100 ml10,73 kr107,30 kr/liter
- HÅNDCREME · REMA 1000100 ml14,95 kr149,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Bilka100 ml14,95 kr149,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Føtex100 ml16,44 kr164,40 kr/liter
- Fp Håndcreme · MENY100 ml16,95 kr169,50 kr/liter
- SOS Repair håndcreme m. glycerin · Bilka80 ml18,25 kr228,13 kr/liter
- SOS Repair håndcreme m. glycerin · Føtex80 ml18,25 kr228,13 kr/liter
- Violet Dreams hånd- og neglecreme · Bilka100 ml20,00 kr200,00 kr/liter
- High Absorbent håndcreme m. sheasmør · Bilka75 ml22,00 kr293,33 kr/liter
- Gb Håndcreme · MENY75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Gb Håndcreme 75 Ml · Min Købmand75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Gb Håndcreme 75 Ml · Spar75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Moisturise håndcreme m. B5 provitamin og E-vitamin · Bilka100 ml25,25 kr252,50 kr/liter
- Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin · Bilka200 ml27,50 kr137,50 kr/liter
- Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin · Føtex200 ml27,50 kr137,50 kr/liter
- High Absorbent håndcreme m. sheasmør · Føtex75 ml29,95 kr399,33 kr/liter
- Vaseline Hand&nail Lotion · MENY200 ml29,95 kr149,75 kr/liter
- Håndcreme · Nemlig0.075 l29,95 kr399,33 kr/liter
- Revitalizing håndcreme m. aloe vera · Bilka75 ml45,00 kr600,00 kr/liter
- Håndcreme Wild Lemongrass · Bilka75 ml45,00 kr600,00 kr/liter
- Caring håndcreme m. jojoba- og mandelolie · Bilka75 ml50,00 kr666,67 kr/liter
- Revitalizing håndcreme m. aloe vera · Føtex75 ml50,00 kr666,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Neutral Håndcreme hos Spar koster typisk 26.95 kr, men er lige nu på tilbud til 18.00 kr, hvilket giver en besparelse på 33%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. december 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 302 dage. Gennemsnitsprisen for Neutral Håndcreme hos Spar er 22.24 kr og varierer fra 18.00 kr til 25.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 302 dage har Goma registreret prisdata for Neutral Håndcreme hos Spar i 15 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 5% af tiden. Ud af de 15 prisregistreringer har Neutral Håndcreme været markeret som tilbud 7 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 47% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 302 dage kan vi se følgende mønstre: Neutral Håndcreme har været på tilbud hos Spar i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Neutral Håndcreme er ofte på tilbud (47% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.