Føtex
Vaseline
Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin
200 ml
137,50 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredients: Aqua, Paraffinum Liquidum, Dimethicone, Stearic Acid, Glycerin, Glycol Stearate, Triethanolamine, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Magnesium Aluminum Silicate, Parfum, Methylparaben, Carbomer, Disodium EDTA, Stearamide AMP, Hydrolyzed Keratin, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin · Føtex200 ml27,50 kr137,50 kr/liter
- Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin · Bilka200 ml27,50 kr137,50 kr/liter
- Vaseline Hand&nail Lotion · MENY200 ml29,95 kr149,75 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- HÅNDCREME · REMA 1000100 ml9,75 kr97,50 kr/liter
- Håndcreme m. glycerin og E-vitamin · Bilka100 ml10,20 kr102,00 kr/liter
- Håndcreme m. glycerin og E-vitamin · Føtex100 ml10,73 kr107,30 kr/liter
- HÅNDCREME · REMA 1000100 ml14,95 kr149,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Bilka100 ml14,95 kr149,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Føtex100 ml16,44 kr164,40 kr/liter
- Fp Håndcreme · MENY100 ml16,95 kr169,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Føtex75 ml18,00 kr240,00 kr/liter
- Neutral Håndcreme · Spar75 ml18,00 kr240,00 kr/liter
- SOS Repair håndcreme m. glycerin · Bilka80 ml18,25 kr228,13 kr/liter
- SOS Repair håndcreme m. glycerin · Føtex80 ml18,25 kr228,13 kr/liter
- Violet Dreams hånd- og neglecreme · Bilka100 ml20,00 kr200,00 kr/liter
- High Absorbent håndcreme m. sheasmør · Bilka75 ml22,00 kr293,33 kr/liter
- Gb Håndcreme · MENY75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Gb Håndcreme 75 Ml · Min Købmand75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Gb Håndcreme 75 Ml · Spar75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Moisturise håndcreme m. B5 provitamin og E-vitamin · Bilka100 ml25,25 kr252,50 kr/liter
- Håndcreme, Neutral · Wolt Market75 ml28,00 kr373,33 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Bilka75 ml28,52 kr380,27 kr/liter
- High Absorbent håndcreme m. sheasmør · Føtex75 ml29,95 kr399,33 kr/liter
- Håndcreme · Nemlig0.075 l29,95 kr399,33 kr/liter
- Revitalizing håndcreme m. aloe vera · Bilka75 ml45,00 kr600,00 kr/liter
- Håndcreme Wild Lemongrass · Bilka75 ml45,00 kr600,00 kr/liter
- Caring håndcreme m. jojoba- og mandelolie · Bilka75 ml50,00 kr666,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin hos Føtex koster 27.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (30. september), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin hos Føtex er 25.79 kr og varierer fra 24.00 kr til 27.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin hos Føtex i 511 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin været markeret som tilbud 24 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 7% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin har været på tilbud hos Føtex i juli, august og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Der går typisk 246 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 49 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.