Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredients: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Butyrospermum Parkii Butter*, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Glycerin**, Zea Mays Starch*, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Lysolecithin, Glyceryl Caprylate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Magnolia Officinalis Bark Extract, Beta-Sitosterol, Zinc Ricinoleate, Glycine SOJA Oil, Squalene, Xanthan Gum, Tocopherol, PARFUM, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool. (* = ingredient from organic farming, ** = made using organic ingredients). 26 % organic of total. 69 % organic of total minus water and minerals. 100 % natural origin of total. COSMOS ORGANIC certified by Ecocert Greenlife according to COSMOS Standard.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Revitalizing håndcreme m. aloe vera · Bilka75 ml45,00 kr600,00 kr/liter
- Revitalizing håndcreme m. aloe vera · Føtex75 ml50,00 kr666,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- HÅNDCREME · REMA 1000100 ml9,75 kr97,50 kr/liter
- Håndcreme m. glycerin og E-vitamin · Bilka100 ml10,20 kr102,00 kr/liter
- Håndcreme m. glycerin og E-vitamin · Føtex100 ml10,73 kr107,30 kr/liter
- HÅNDCREME · REMA 1000100 ml14,95 kr149,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Bilka100 ml14,95 kr149,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Føtex100 ml16,44 kr164,40 kr/liter
- Fp Håndcreme · MENY100 ml16,95 kr169,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Føtex75 ml18,00 kr240,00 kr/liter
- Neutral Håndcreme · Spar75 ml18,00 kr240,00 kr/liter
- SOS Repair håndcreme m. glycerin · Bilka80 ml18,25 kr228,13 kr/liter
- SOS Repair håndcreme m. glycerin · Føtex80 ml18,25 kr228,13 kr/liter
- Violet Dreams hånd- og neglecreme · Bilka100 ml20,00 kr200,00 kr/liter
- High Absorbent håndcreme m. sheasmør · Bilka75 ml22,00 kr293,33 kr/liter
- Gb Håndcreme · MENY75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Gb Håndcreme 75 Ml · Min Købmand75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Gb Håndcreme 75 Ml · Spar75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Moisturise håndcreme m. B5 provitamin og E-vitamin · Bilka100 ml25,25 kr252,50 kr/liter
- Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin · Bilka200 ml27,50 kr137,50 kr/liter
- Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin · Føtex200 ml27,50 kr137,50 kr/liter
- Håndcreme, Neutral · Wolt Market75 ml28,00 kr373,33 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Bilka75 ml28,52 kr380,27 kr/liter
- High Absorbent håndcreme m. sheasmør · Føtex75 ml29,95 kr399,33 kr/liter
- Vaseline Hand&nail Lotion · MENY200 ml29,95 kr149,75 kr/liter
- Håndcreme · Nemlig0.075 l29,95 kr399,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Revitalizing håndcreme m. aloe vera hos Bilka koster 45.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 564 dage. Gennemsnitsprisen for Revitalizing håndcreme m. aloe vera hos Bilka er 45.17 kr og varierer fra 35.00 kr til 54.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 564 dage har Goma registreret prisdata for Revitalizing håndcreme m. aloe vera hos Bilka i 482 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 85% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Revitalizing håndcreme m. aloe vera været markeret som tilbud 102 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 28% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 564 dage kan vi se følgende mønstre: Revitalizing håndcreme m. aloe vera har været på tilbud hos Bilka i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 27 dage mellem hver tilbudsperiode. Revitalizing håndcreme m. aloe vera er ofte på tilbud (28% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 35 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.