
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Behenyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Glyceryl Distearate, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan gum, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylyl Glycol, Citric acid, Sodium benzoate.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Håndcreme · Nemlig0.075 l29,95 kr399,33 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Håndcreme m. glycerin og E-vitamin · Bilka100 ml10,20 kr102,00 kr/liter
- Håndcreme m. glycerin og E-vitamin · Føtex100 ml10,73 kr107,30 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Bilka100 ml14,95 kr149,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Føtex100 ml16,44 kr164,40 kr/liter
- Fp Håndcreme · MENY100 ml16,95 kr169,50 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Føtex75 ml18,00 kr240,00 kr/liter
- Neutral Håndcreme · Spar75 ml18,00 kr240,00 kr/liter
- SOS Repair håndcreme m. glycerin · Bilka80 ml18,25 kr228,13 kr/liter
- SOS Repair håndcreme m. glycerin · Føtex80 ml18,25 kr228,13 kr/liter
- Violet Dreams hånd- og neglecreme · Bilka100 ml20,00 kr200,00 kr/liter
- High Absorbent håndcreme m. sheasmør · Bilka75 ml22,00 kr293,33 kr/liter
- Gb Håndcreme · MENY75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Gb Håndcreme 75 Ml · Min Købmand75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Gb Håndcreme 75 Ml · Spar75 ml24,95 kr332,67 kr/liter
- Moisturise håndcreme m. B5 provitamin og E-vitamin · Bilka100 ml25,25 kr252,50 kr/liter
- Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin · Bilka200 ml27,50 kr137,50 kr/liter
- Healthy Hands & Stronger Nails Hånd- og neglecreme m. keratin · Føtex200 ml27,50 kr137,50 kr/liter
- Håndcreme, Neutral · Wolt Market75 ml28,00 kr373,33 kr/liter
- Håndcreme parfumefri · Bilka75 ml28,52 kr380,27 kr/liter
- High Absorbent håndcreme m. sheasmør · Føtex75 ml29,95 kr399,33 kr/liter
- Vaseline Hand&nail Lotion · MENY200 ml29,95 kr149,75 kr/liter
- Revitalizing håndcreme m. aloe vera · Bilka75 ml45,00 kr600,00 kr/liter
- Håndcreme Wild Lemongrass · Bilka75 ml45,00 kr600,00 kr/liter
- Caring håndcreme m. jojoba- og mandelolie · Bilka75 ml50,00 kr666,67 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Håndcreme hos Nemlig koster 29.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 468 dage. Gennemsnitsprisen for Håndcreme hos Nemlig er 25.38 kr og varierer fra 18.00 kr til 30.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 468 dage har Goma registreret prisdata for Håndcreme hos Nemlig i 462 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Håndcreme været markeret som tilbud 82 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 22% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 468 dage kan vi se følgende mønstre: Håndcreme har været på tilbud hos Nemlig i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 26 dage mellem hver tilbudsperiode. Håndcreme er ofte på tilbud (22% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 5 dage siden varen sidst var på tilbud hos Nemlig, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.