Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 10 kJ / 2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,9 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Kulsyreholdigt vand, syre (citronsyre), taurin (0,4%), surhedsregulerende middel (natriumcitrater), aromaer, panax ginseng rodekstrakt (0,08%), sødestoffer (sucralose, acesulfamkalium), konserveringsmidler (sorbinsyre, benzoesyre), koffein (0,03%), vitaminer (niacin (B3), pantotensyre (B5), B6, B12), inositol (0,002%).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.5 l10,00 kr20,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- MONSTER ENERGY · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- MONSTER ULTRA · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- MONSTER ENERGY · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- MONSTER ULT ZERO · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- MONSTER ENERGY · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.5 l14,00 kr28,00 kr/liter
- Monster Ultra · Spar50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Monster Energy · Spar50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- MONSTER ULT ZERO · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- MONSTER ENERGY · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Monster Ultra · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Monster Energy · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Monster Energy Ultra Zero · Min Købmand50 cl19,95 kr39,90 kr/liter
- Energidrik, Monster Ultra · Wolt Market500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l21,25 kr42,50 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l22,25 kr44,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ENERGY ORIGINAL · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY LEMON/LIME ZERO 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY SPORTSSMAG 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l4,40 kr17,60 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik, X-ray · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- X-Ray Energi Sportssmag · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- Energidrik m. colasmag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. appelsin og lime-smag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- ONE GUAVA · REMA 100050 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Energidrik sukkerfri hos Bilka koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Energidrik sukkerfri hos Bilka er 14.61 kr og varierer fra 10.00 kr til 18.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Energidrik sukkerfri hos Bilka i 534 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Energidrik sukkerfri været markeret som tilbud 170 dage hos Bilka, hvilket betyder, at varen er på tilbud 47% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 534 dage kan vi se følgende mønstre: Energidrik sukkerfri har været på tilbud hos Bilka i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 11 dage. Der går typisk 14 dage mellem hver tilbudsperiode. Energidrik sukkerfri er ofte på tilbud (47% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 6 dage siden varen sidst var på tilbud hos Bilka.