
SuperBrugsen
Monster
MONSTER ENERGY
50 cl
Tilbuddet udløber i dag
28,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Energidrik · Bilka0.5 l10,00 kr20,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.5 l10,00 kr20,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- MONSTER ENERGY · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- MONSTER ULTRA · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- MONSTER ENERGY · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- MONSTER ENERGY · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- MONSTER ULT ZERO · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- MONSTER ENERGY · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.5 l14,00 kr28,00 kr/liter
- Monster Ultra · Spar50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Monster Energy · Spar50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- MONSTER ULT ZERO · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Monster Ultra · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Monster Energy · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Monster Energy Ultra Zero · Min Købmand50 cl19,95 kr39,90 kr/liter
- Monster Energy · Min Købmand50 cl19,95 kr39,90 kr/liter
- Energidrik, Monster Ultra · Wolt Market500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Energidrik, Monster Energy · Wolt Market500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l21,25 kr42,50 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l22,25 kr44,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ENERGY ORIGINAL · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY LEMON/LIME ZERO 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY SPORTSSMAG 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l4,40 kr17,60 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik, X-ray · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- X-Ray Energi Sportssmag · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- Energidrik m. colasmag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. appelsin og lime-smag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- ONE GUAVA · REMA 100050 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
MONSTER ENERGY hos SuperBrugsen koster 14.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 19. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 371 dage. Gennemsnitsprisen for MONSTER ENERGY hos SuperBrugsen er 13.71 kr og varierer fra 12.00 kr til 14.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 371 dage har Goma registreret prisdata for MONSTER ENERGY hos SuperBrugsen i 95 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 26% af tiden. Ud af de 95 prisregistreringer har MONSTER ENERGY været markeret som tilbud 95 dage hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 371 dage kan vi se følgende mønstre: MONSTER ENERGY har været på tilbud hos SuperBrugsen i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober og november. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 373 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 377 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). MONSTER ENERGY er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.