Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 10 kJ / 2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0,9 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
INGREDIENSER: Kulsyreholdigt vand, syre (citronsyre), taurin (0,4%), surhedsregulerende middel (natriumcitrater), aromaer, panax ginseng rodekstrakt (0,08%), sødestoffer (sucralose, acesulfamkalium), konserveringsmidler (sorbinsyre, benzoesyre), koffein (0,03%), vitaminer (niacin (B3), pantotensyre (B5), B6, B12), inositol (0,002%).
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.5 l10,00 kr20,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- MONSTER ENERGY · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- MONSTER ULTRA · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- MONSTER ENERGY · Løvbjerg50 cl13,99 kr27,98 kr/liter
- MONSTER ULT ZERO · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- MONSTER ENERGY · Kvickly50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.5 l14,00 kr28,00 kr/liter
- Monster Ultra · Spar50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Monster Energy · Spar50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- MONSTER ULT ZERO · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- MONSTER ENERGY · SuperBrugsen50 cl14,00 kr28,00 kr/liter
- Energidrik, Monster Ultra · Wolt Market500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Monster Ultra · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Monster Energy · MENY500 ml19,95 kr39,90 kr/liter
- Monster Energy Ultra Zero · Min Købmand50 cl19,95 kr39,90 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l20,25 kr40,50 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l21,25 kr42,50 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.5 l22,25 kr44,50 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- ENERGY ORIGINAL · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY LEMON/LIME ZERO 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- X-RAY SPORTSSMAG 50 CL DS · 365discount50 cl3,65 kr7,30 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- ONE ENERGY · REMA 100025 cl4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Bilka0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Netto0.25 l4,00 kr16,00 kr/liter
- Energidrik sukkerfri · Føtex0.25 l4,40 kr17,60 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.25 l4,50 kr18,00 kr/liter
- Energidrik, X-ray · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- X-Ray Energi Sportssmag · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- Energidrik m. colasmag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. appelsin og lime-smag · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Bilka0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- Energidrik m. lemon-lime · Føtex0.5 l5,00 kr10,00 kr/liter
- ONE GUAVA · REMA 100050 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Blue Breeze · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Silver Mist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Yellow Twist U/S · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
- Powerking Green Flash · Min Købmand50 cl5,95 kr11,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Energidrik, Monster Ultra hos Wolt Market koster 19.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 156 dage. Gennemsnitsprisen for Energidrik, Monster Ultra hos Wolt Market er 19.90 kr og varierer fra 15.00 kr til 20.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 156 dage har Goma registreret prisdata for Energidrik, Monster Ultra hos Wolt Market i 153 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 153 prisregistreringer har Energidrik, Monster Ultra været markeret som tilbud 22 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 14% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 156 dage kan vi se følgende mønstre: Energidrik, Monster Ultra har været på tilbud hos Wolt Market i juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 10 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.