Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Oksekød
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Entrecotes af filet · Bilka350 g129,00 kr368,57 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Entrecote · Bilka0.3 kg70,00 kr233,33 kr/kg
- (dp) netto entrecotes 2x180g · Netto0.36 kg74,95 kr208,19 kr/kg
- Entrecote · Netto360 g74,95 kr208,19 kr/kg
- Entrecote · Bilka0.35 kg81,95 kr234,14 kr/kg
- Entrecote · Nemlig2 stk87,95 kr43,98 kr/stk
- ENTRECOTÉ OKSEFILET · Kvickly89,00 kr
- ENTRECOTÉ OKSEFILET · SuperBrugsen89,00 kr
- COOP ENTRECOTES · 365discount400 g99,00 kr247,50 kr/kg
- Entrecote · Føtex0.35 kg99,95 kr285,57 kr/kg
- Entrecotes af filet · Bilka1 stk109,00 kr109,00 kr/stk
- Entrecote · Bilka625 g109,00 kr174,40 kr/kg
- Entrecotes af filet · Føtex1 stk109,00 kr109,00 kr/stk
- Entrecote · Netto0.6 kg109,95 kr183,25 kr/kg
- (dp) netto entrecote 600g · Netto0.6 kg109,95 kr183,25 kr/kg
- Kalve entrecote · Bilka600 g119,00 kr198,33 kr/kg
- Entrecote steaks af oksefilet · Wolt Market400 g130,50 kr326,25 kr/kg
- Entrecote · Bilka600 g135,00 kr225,00 kr/kg
- Entrecotes 4X200g · MENY800 g149,95 kr187,44 kr/kg
- Entrecotes 4x200g · Spar800 g189,95 kr237,44 kr/kg
- Angus entrecotebøffer øko. · Nemlig2 stk215,95 kr107,98 kr/stk
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Entrecotes af filet hos Bilka koster 129.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. april 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 534 dage. Gennemsnitsprisen for Entrecotes af filet hos Bilka er 127.37 kr og varierer fra 119.00 kr til 129.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 534 dage har Goma registreret prisdata for Entrecotes af filet hos Bilka i 533 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Entrecotes af filet aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Entrecotes af filet kan købes hos Bilka til 129 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 20 alternativer tilgængelige på tværs af 10 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.