
Brugsen
GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5%
75 cl
Tilbuddet udløber 15 oktober
29,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% · Brugsen75 cl22,00 kr29,33 kr/liter
- GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Grimbergen Double Amb 6,5% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- MONASTERE ABBEY DOUBLE 50 CL DS 6,4% · Kvickly50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- MONASTERE ABBEY DOUBLE 50 CL DS 6,4% · SuperBrugsen50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- LEFFE BRUNE 33 CL · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Grimbergen Double · MENY33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
- Double Ambrée · Bilka0.5 l23,00 kr46,00 kr/liter
- Double Ambrée · Føtex0.5 l23,00 kr46,00 kr/liter
- LEFFE BRUNE 75 CL FL 6,5% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- Grimbergen Double Ambr’e · MENY50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Grimbergen Double Ambräe · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Belgisk Dubbel 6,5% · MENY50 cl28,95 kr57,90 kr/liter
- GRIMBERGEN 6,5% · REMA 100075 cl30,00 kr40,00 kr/liter
- LA TRAPPE DUBBE 75 CL FL 7% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Fur Belgisk Dubbel 7,0% · MENY50 cl38,95 kr77,90 kr/liter
- Grimbergen Dou Ambree 6,5% · Spar75 cl41,95 kr55,93 kr/liter
- Leffe Brune 6,5% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Double Ambrée · Føtex1.5 l45,00 kr30,00 kr/liter
- Leffe Brune 6,5% · Min Købmand75 cl45,95 kr61,27 kr/liter
- Grimbergen Dou Ambree 6,5% · Min Købmand75 cl48,95 kr65,27 kr/liter
- Double Ambrée · Bilka1.5 l55,00 kr36,67 kr/liter
- Grimbergen Db. Ambre. 6-pk · Spar150 cl64,95 kr43,30 kr/liter
- Grimbergen Db. Ambre. 6-pk · MENY150 stk69,95 kr0,47 kr/stk
- Grimbergen Double 12-pak · Spar300 cl75,00 kr25,00 kr/liter
- Double Ambrée · Bilka3 l99,00 kr33,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% hos Brugsen koster 22.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% hos Brugsen er 22.00 kr og varierer fra 22.00 kr til 22.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% hos Brugsen i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% været markeret som tilbud 1 dag hos Brugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% har været på tilbud hos Brugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 7 dage (torsdag). GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.