
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi240 kJ
| Energi | 240 kJ |
|---|
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- LEFFE BRUNE 75 CL FL 6,5% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- LEFFE BRUNE 75 CL FL 6,5% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- Brune · Bilka0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Brune · Føtex0.75 l25,00 kr33,33 kr/liter
- Leffe Brune 6,5% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Leffe Brune 6,5% · Min Købmand75 cl45,95 kr61,27 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- GRIMBERGEN 6,5% · REMA 100033 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Grimbergen Double Amb 6,5% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- MONASTERE ABBEY DOUBLE 50 CL DS 6,4% · Kvickly50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- MONASTERE ABBEY DOUBLE 50 CL DS 6,4% · SuperBrugsen50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- Grimbergen Double · MENY33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
- GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% · Brugsen75 cl22,00 kr29,33 kr/liter
- Double Ambrée · Bilka0.5 l23,00 kr46,00 kr/liter
- Double Ambrée · Føtex0.5 l23,00 kr46,00 kr/liter
- GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- Grimbergen Double Ambr’e · MENY50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Grimbergen Double Ambräe · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Belgisk Dubbel 6,5% · MENY50 cl28,95 kr57,90 kr/liter
- GRIMBERGEN 6,5% · REMA 100075 cl30,00 kr40,00 kr/liter
- LA TRAPPE DUBBE 75 CL FL 7% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Fur Belgisk Dubbel 7,0% · MENY50 cl38,95 kr77,90 kr/liter
- Grimbergen Dou Ambree 6,5% · Spar75 cl41,95 kr55,93 kr/liter
- Double Ambrée · Føtex1.5 l45,00 kr30,00 kr/liter
- Grimbergen Dou Ambree 6,5% · Min Købmand75 cl48,95 kr65,27 kr/liter
- Double Ambrée · Bilka1.5 l55,00 kr36,67 kr/liter
- Grimbergen Db. Ambre. 6-pk · Spar150 cl64,95 kr43,30 kr/liter
- Grimbergen Db. Ambre. 6-pk · MENY150 stk69,95 kr0,47 kr/stk
- Grimbergen Double 12-pak · Spar300 cl75,00 kr25,00 kr/liter
- Double Ambrée · Bilka3 l99,00 kr33,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Leffe Brune 6,5% hos MENY koster 44.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Leffe Brune 6,5% hos MENY er 35.63 kr og varierer fra 19.95 kr til 44.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Leffe Brune 6,5% hos MENY i 342 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 75% af tiden. Ud af de 342 prisregistreringer har Leffe Brune 6,5% været markeret som tilbud 177 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 52% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Leffe Brune 6,5% har været på tilbud hos MENY i februar, marts, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 39 dage. Der går typisk 62 dage mellem hver tilbudsperiode. Leffe Brune 6,5% er ofte på tilbud (52% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 29 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.