
Kvickly
La
LA TRAPPE DUBBE 75 CL FL 7%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
46,67 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- LA TRAPPE DUBBE 75 CL FL 7% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Grimbergen Double Amb 6,5% · Spar33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- MONASTERE ABBEY DOUBLE 50 CL DS 6,4% · Kvickly50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- MONASTERE ABBEY DOUBLE 50 CL DS 6,4% · SuperBrugsen50 cl11,00 kr22,00 kr/liter
- LEFFE BRUNE 33 CL · 365discount33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Grimbergen Double · MENY33 cl19,95 kr60,45 kr/liter
- GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% · Brugsen75 cl22,00 kr29,33 kr/liter
- Double Ambrée · Bilka0.5 l23,00 kr46,00 kr/liter
- Double Ambrée · Føtex0.5 l23,00 kr46,00 kr/liter
- GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- GRIMBERGEN DOUBLE AMBRÉE 75 CL FL 6,5% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- LEFFE BRUNE 75 CL FL 6,5% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- Grimbergen Double Ambr’e · MENY50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Grimbergen Double Ambräe · Spar50 cl24,95 kr49,90 kr/liter
- Belgisk Dubbel 6,5% · MENY50 cl28,95 kr57,90 kr/liter
- Fur Belgisk Dubbel 7,0% · MENY50 cl38,95 kr77,90 kr/liter
- Grimbergen Dou Ambree 6,5% · Spar75 cl41,95 kr55,93 kr/liter
- Leffe Brune 6,5% · MENY75 cl44,95 kr59,93 kr/liter
- Double Ambrée · Føtex1.5 l45,00 kr30,00 kr/liter
- Leffe Brune 6,5% · Min Købmand75 cl45,95 kr61,27 kr/liter
- Grimbergen Dou Ambree 6,5% · Min Købmand75 cl48,95 kr65,27 kr/liter
- Double Ambrée · Bilka1.5 l55,00 kr36,67 kr/liter
- Grimbergen Db. Ambre. 6-pk · Spar150 cl64,95 kr43,30 kr/liter
- Grimbergen Db. Ambre. 6-pk · MENY150 stk69,95 kr0,47 kr/stk
- Grimbergen Double 12-pak · Spar300 cl75,00 kr25,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
LA TRAPPE DUBBE 75 CL FL 7% hos Kvickly koster 35.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. januar 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 238 dage. Gennemsnitsprisen for LA TRAPPE DUBBE 75 CL FL 7% hos Kvickly er 35.00 kr og varierer fra 35.00 kr til 35.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 238 dage har Goma registreret prisdata for LA TRAPPE DUBBE 75 CL FL 7% hos Kvickly i 15 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 6% af tiden. Ud af de 15 prisregistreringer har LA TRAPPE DUBBE 75 CL FL 7% været markeret som tilbud 15 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 238 dage kan vi se følgende mønstre: LA TRAPPE DUBBE 75 CL FL 7% har været på tilbud hos Kvickly i januar, februar, marts og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 240 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 245 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). LA TRAPPE DUBBE 75 CL FL 7% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.