Føtex
Skovlyst
Moose Gold Tripel
0.75 l
93,27 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, BYGMALT, sukker, humle
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Moose Gold Tripel · Føtex0.75 l69,95 kr93,27 kr/liter
- Moose Gold Tripel · Bilka0.75 l69,95 kr93,27 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- Triple D'Abbaye · Føtex0.75 l28,00 kr37,33 kr/liter
- Triple D'Abbaye · Bilka0.75 l30,00 kr40,00 kr/liter
- Grimbergen Triple D'Abbaye · Nemlig0.75 l31,50 kr42,00 kr/liter
- Chimay Blue · Bilka0.33 l31,95 kr96,82 kr/liter
- Chimay Blue · Føtex0.33 l31,95 kr96,82 kr/liter
- Grimbergen Tripple D Abbay · Spar75 cl41,95 kr55,93 kr/liter
- Grimbergen Tripple Dabbay · MENY750 ml42,95 kr57,27 kr/liter
- Grimbergen Tripple D Abbay · Min Købmand75 cl49,95 kr66,60 kr/liter
- Hertog Jan Tripel 8,5% · MENY50 cl59,95 kr119,90 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Moose Gold Tripel hos Føtex koster 69.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Moose Gold Tripel hos Føtex er 64.05 kr og varierer fra 35.00 kr til 105.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Moose Gold Tripel hos Føtex i 466 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 90% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Moose Gold Tripel aldrig været markeret som tilbud hos Føtex.
Moose Gold Tripel kan købes hos Føtex til 70 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 12 alternativer tilgængelige på tværs af 8 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.