
SuperBrugsen
Grimbergen
GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8%
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
32,00 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Chimay Blue · Netto0.33 l20,00 kr60,61 kr/liter
- Triple D'Abbaye · Føtex0.75 l28,00 kr37,33 kr/liter
- Triple D'Abbaye · Bilka0.75 l30,00 kr40,00 kr/liter
- Grimbergen Triple D'Abbaye · Nemlig0.75 l31,50 kr42,00 kr/liter
- Chimay Blue · Bilka0.33 l31,95 kr96,82 kr/liter
- Chimay Blue · Føtex0.33 l31,95 kr96,82 kr/liter
- Grimbergen Tripple D Abbay · Spar75 cl41,95 kr55,93 kr/liter
- Grimbergen Tripple Dabbay · MENY750 ml42,95 kr57,27 kr/liter
- Grimbergen Tripple D Abbay · Min Købmand75 cl49,95 kr66,60 kr/liter
- Hertog Jan Tripel 8,5% · MENY50 cl59,95 kr119,90 kr/liter
- Moose Gold Tripel · Bilka0.75 l69,95 kr93,27 kr/liter
- Moose Gold Tripel · Føtex0.75 l69,95 kr93,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% hos SuperBrugsen koster 24.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 24. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% hos SuperBrugsen er 24.00 kr og varierer fra 24.00 kr til 24.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% hos SuperBrugsen i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% været markeret som tilbud 1 dag hos SuperBrugsen, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% har været på tilbud hos SuperBrugsen i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.