
Min Købmand
Carlsberg Denmark
Grimbergen Tripple D Abbay
75 cl
66,60 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi265 kJ
| Energi | 265 kJ |
|---|
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, BYGMALT, glukosesirup, HVEDEMALT, koriander ekstrakt og humle
Allergener
Glutenholdigt korn, Byg (glutenholdigt korn), Hvede (glutenholdigt korn)
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Triple D'Abbaye · Føtex0.75 l28,00 kr37,33 kr/liter
- Triple D'Abbaye · Bilka0.75 l30,00 kr40,00 kr/liter
- Grimbergen Tripple D Abbay · Spar75 cl41,95 kr55,93 kr/liter
- Grimbergen Tripple Dabbay · MENY750 ml42,95 kr57,27 kr/liter
- Grimbergen Tripple D Abbay · Min Købmand75 cl49,95 kr66,60 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- Grimbergen Triple D'Abbaye · Nemlig0.75 l31,50 kr42,00 kr/liter
- Chimay Blue · Bilka0.33 l31,95 kr96,82 kr/liter
- Chimay Blue · Føtex0.33 l31,95 kr96,82 kr/liter
- Hertog Jan Tripel 8,5% · MENY50 cl59,95 kr119,90 kr/liter
- Moose Gold Tripel · Bilka0.75 l69,95 kr93,27 kr/liter
- Moose Gold Tripel · Føtex0.75 l69,95 kr93,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Grimbergen Tripple D Abbay hos Min Købmand koster 49.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 22. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 133 dage. Gennemsnitsprisen for Grimbergen Tripple D Abbay hos Min Købmand er 40.09 kr og varierer fra 25.00 kr til 49.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 133 dage har Goma registreret prisdata for Grimbergen Tripple D Abbay hos Min Købmand i 100 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 75% af tiden. Ud af de 100 prisregistreringer har Grimbergen Tripple D Abbay været markeret som tilbud 37 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 37% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 133 dage kan vi se følgende mønstre: Grimbergen Tripple D Abbay har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 18 dage. Der går typisk 18 dage mellem hver tilbudsperiode. Grimbergen Tripple D Abbay er ofte på tilbud (37% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand.