Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Triple D'Abbaye · Føtex0.75 l28,00 kr37,33 kr/liter
- Triple D'Abbaye · Bilka0.75 l30,00 kr40,00 kr/liter
- Grimbergen Tripple D Abbay · Spar75 cl41,95 kr55,93 kr/liter
- Grimbergen Tripple Dabbay · MENY750 ml42,95 kr57,27 kr/liter
- Grimbergen Tripple D Abbay · Min Købmand75 cl49,95 kr66,60 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% · Kvickly75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- GRIMBERGEN TRIPLE D'ABBAYE 75 CL FL 8% · SuperBrugsen75 cl24,00 kr32,00 kr/liter
- Grimbergen Triple D'Abbaye · Nemlig0.75 l31,50 kr42,00 kr/liter
- Chimay Blue · Bilka0.33 l31,95 kr96,82 kr/liter
- Chimay Blue · Føtex0.33 l31,95 kr96,82 kr/liter
- Hertog Jan Tripel 8,5% · MENY50 cl59,95 kr119,90 kr/liter
- Moose Gold Tripel · Bilka0.75 l69,95 kr93,27 kr/liter
- Moose Gold Tripel · Føtex0.75 l69,95 kr93,27 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Grimbergen Tripple Dabbay hos MENY koster 42.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 18. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 137 dage. Gennemsnitsprisen for Grimbergen Tripple Dabbay hos MENY er 35.55 kr og varierer fra 19.95 kr til 45.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 137 dage har Goma registreret prisdata for Grimbergen Tripple Dabbay hos MENY i 108 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 79% af tiden. Ud af de 108 prisregistreringer har Grimbergen Tripple Dabbay været markeret som tilbud 45 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 42% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 137 dage kan vi se følgende mønstre: Grimbergen Tripple Dabbay har været på tilbud hos MENY i maj, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 17 dage mellem hver tilbudsperiode. Grimbergen Tripple Dabbay er ofte på tilbud (42% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.