Føtex
Gevalia
Crema hele bønner
900 g
154,44 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Crema hele bønner · Føtex900 g139,00 kr154,44 kr/kg
- Crema hele bønner · Bilka900 g139,00 kr154,44 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Kaffe øko. · Nemlig400 g49,95 kr124,88 kr/kg
- Kaffe øko. · Nemlig400 g55,75 kr139,38 kr/kg
- Hele bønner øko · Føtex350 g59,00 kr168,57 kr/kg
- Supreme hele bønner · Føtex400 g59,00 kr147,50 kr/kg
- Java Colombia hele bønner · Føtex400 g59,00 kr147,50 kr/kg
- Crema hele bønner · Føtex400 g59,00 kr147,50 kr/kg
- Lavazza Qualita Rossa · MENY340 g59,95 kr176,32 kr/kg
- Fp Helbønne Rfa Øko 400 G · MENY400 g62,95 kr157,38 kr/kg
- Qualita Rossa · Nemlig340 g62,96 kr185,18 kr/kg
- Hele bønner øko · Bilka350 g65,00 kr185,71 kr/kg
- Supreme hele bønner · Bilka400 g65,00 kr162,50 kr/kg
- Java Colombia hele bønner · Bilka400 g65,00 kr162,50 kr/kg
- Crema hele bønner · Bilka400 g65,00 kr162,50 kr/kg
- Caffé Espresso (dåse) · Nemlig250 g66,94 kr267,76 kr/kg
- Qualitá Oro · Nemlig340 g66,94 kr196,88 kr/kg
- Fp Helbønne Rfa Øko 400 G · Min Købmand400 g69,99 kr174,97 kr/kg
- Merrild Crema Certificeret · Nemlig400 g73,31 kr183,28 kr/kg
- Hele bønner øko. · Nemlig400 g75,00 kr187,50 kr/kg
- ORO Quality · Nemlig500 g78,00 kr156,00 kr/kg
- Java Colombia · Nemlig450 g79,00 kr175,56 kr/kg
- Java Colombia hele bønner · Netto400 g84,95 kr212,38 kr/kg
- Crema hele bønner · Netto400 g84,95 kr212,38 kr/kg
- Supreme hele bønner · Netto400 g86,25 kr215,63 kr/kg
- Hele bønner øko · Føtex400 g86,90 kr217,25 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Crema hele bønner hos Føtex koster 139.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 23. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 436 dage. Gennemsnitsprisen for Crema hele bønner hos Føtex er 139.75 kr og varierer fra 125.00 kr til 174.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 436 dage har Goma registreret prisdata for Crema hele bønner hos Føtex i 433 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Crema hele bønner været markeret som tilbud 29 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 8% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 436 dage kan vi se følgende mønstre: Crema hele bønner har været på tilbud hos Føtex i april, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 15 dage. Der går typisk 121 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 22 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.