Føtex
Grydeklare danske kartofler
700 g
35,71 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Grydeklare danske kartofler · Føtex700 g25,00 kr35,71 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- LØSE KARTOFLER · REMA 10000.07 kg0,63 kr9,00 kr/kg
- SANDERUMGAARD KART. · REMA 10001 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Power kartofler · Bilka900 g12,00 kr13,33 kr/kg
- Halloweenkartofler · Lidl450 g12,00 kr26,67 kr/kg
- Power kartofler · Netto900 g12,00 kr13,33 kr/kg
- KARTOF. LAMMEFJORD 2 KG. I POSE · Løvbjerg2 kg14,99 kr7,50 kr/kg
- IRMA VILDMOSE KARTOFLER KL 1 DK 650 G · Kvickly650 g16,00 kr24,62 kr/kg
- IRMA VILDMOSE KARTOFLER KL 1 DK 650 G · SuperBrugsen650 g16,00 kr24,62 kr/kg
- Kartofler · Bilka2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Grydeklare kartofler · Føtex700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Kartofler · MENY2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Grydeklare kartofler · Netto700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Babykartofler · Netto700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Kartofler · Netto2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Kartofler øko. · Wolt Market1 kg18,00 kr18,00 kr/kg
- Kartofler · Føtex2 kg20,00 kr10,00 kr/kg
- Kartofler 4kg · Lidl4 kg20,00 kr5,00 kr/kg
- Kartofler Til Mos · MENY2 kg20,00 kr10,00 kr/kg
- Lammefjordskartofler · Netto1.5 kg20,00 kr13,33 kr/kg
- Kartofler · Spar1 kg20,00 kr20,00 kr/kg
- Kartofler Små Hurtige · Min Købmand21,00 kr
- Kart Antonia · MENY1.5 kg22,00 kr14,67 kr/kg
- Kartofler Antonia · Spar1.5 kg22,95 kr15,30 kr/kg
- Kart Antonia Gestus · Min Købmand1.5 g24,00 kr16.000,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Grydeklare danske kartofler hos Føtex koster 25.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 455 dage. Gennemsnitsprisen for Grydeklare danske kartofler hos Føtex er 25.00 kr og varierer fra 25.00 kr til 25.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 455 dage har Goma registreret prisdata for Grydeklare danske kartofler hos Føtex i 185 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 41% af tiden. Ud af de 185 prisregistreringer har Grydeklare danske kartofler aldrig været markeret som tilbud hos Føtex.
Grydeklare danske kartofler kan købes hos Føtex til 25 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 38 alternativer tilgængelige på tværs af 13 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.