Føtex
Nescafé
Crema instant kaffe refill
210 g
471,43 kr/kg
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Mellemristet instant kaffe
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Crema instant kaffe refill · Bilka210 g69,00 kr328,57 kr/kg
- Crema instant kaffe refill · Føtex210 g99,00 kr471,43 kr/kg
- GOLD CREMA · REMA 1000210 g112,95 kr537,86 kr/kg
- Nescafe Gold Crema Refill · MENY210 g114,95 kr547,38 kr/kg
- Nescafe Gold Crema Refill · Spar210 g116,95 kr556,90 kr/kg
- Nescafé Gold Crema · Nemlig200 g119,95 kr599,75 kr/kg
- Nescafé gold crema refill · Nemlig210 g119,95 kr571,19 kr/kg
- Instantkaffe gold Refill crema, Nescafé · Wolt Market210 g127,95 kr609,29 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Chocolate Orange instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Cinder Toffee instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Crema instant kaffe refill hos Føtex koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 517 dage. Gennemsnitsprisen for Crema instant kaffe refill hos Føtex er 88.92 kr og varierer fra 69.00 kr til 119.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 517 dage har Goma registreret prisdata for Crema instant kaffe refill hos Føtex i 500 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 97% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Crema instant kaffe refill været markeret som tilbud 98 dage hos Føtex, hvilket betyder, at varen er på tilbud 27% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 517 dage kan vi se følgende mønstre: Crema instant kaffe refill har været på tilbud hos Føtex i marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Der går typisk 29 dage mellem hver tilbudsperiode. Crema instant kaffe refill er ofte på tilbud (27% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos Føtex, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.