
Kvickly
Normandin
NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40%
70 cl
Tilbuddet udløber i dag
264,29 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40% · Kvickly70 cl185,00 kr264,29 kr/liter
- NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl185,00 kr264,29 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cognac · Bilka70 cl229,00 kr327,14 kr/liter
- Cognac V.S. · Bilka70 cl239,00 kr341,43 kr/liter
- PASCAL COMBEAU XO 70 CL 40% · Kvickly70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
- PASCAL COMBEAU XO 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
- Renault Cognac Vsop 40% · MENY70 cl249,95 kr357,07 kr/liter
- Braastad Cognac Vs · Spar70 cl251,95 kr359,93 kr/liter
- Bråstad Cognac Vs 40% · MENY70 cl259,95 kr371,36 kr/liter
- Hennessy V.S. Cognac (40%) · Nemlig0.7 l269,95 kr385,64 kr/liter
- Cognac V.S. · Bilka70 cl299,00 kr427,14 kr/liter
- Cognac V.S.O.P. · Føtex70 cl299,00 kr427,14 kr/liter
- Cognac V.S. · Føtex70 cl299,00 kr427,14 kr/liter
- Cognac Alexandre Leopold (40%) · Nemlig0.7 l314,95 kr449,93 kr/liter
- Cognac V.S.O.P. · Bilka70 cl329,00 kr470,00 kr/liter
- Cognac · Bilka70 cl329,00 kr470,00 kr/liter
- Cognac V.S.O.P. · Bilka70 cl379,95 kr542,79 kr/liter
- Cognac V.S.O.P. · Føtex70 cl379,95 kr542,79 kr/liter
- Remy Martin V.S.O.P. (40%) · Nemlig0.7 l398,95 kr569,93 kr/liter
- Cognac · Bilka70 cl484,84 kr692,63 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40% hos Kvickly koster 185.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. september 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 24. september 2026, hvilket dækker over en periode på 378 dage. Gennemsnitsprisen for NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40% hos Kvickly er 190.27 kr og varierer fra 179.00 kr til 199.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 378 dage har Goma registreret prisdata for NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40% hos Kvickly i 44 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 12% af tiden. Ud af de 44 prisregistreringer har NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40% været markeret som tilbud 44 dage hos Kvickly, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 378 dage kan vi se følgende mønstre: NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40% har været på tilbud hos Kvickly i februar, marts, april, maj, juni, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 376 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 380 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40% er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.