
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Cognac · Bilka70 cl229,00 kr327,14 kr/liter
- Braastad Cognac Vs · Spar70 cl251,95 kr359,93 kr/liter
- Bråstad Cognac Vs 40% · MENY70 cl259,95 kr371,36 kr/liter
- Cognac · Bilka70 cl329,00 kr470,00 kr/liter
- Cognac · Bilka70 cl484,84 kr692,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40% · Kvickly70 cl185,00 kr264,29 kr/liter
- NORMANDIN VSOP COGNAC 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl185,00 kr264,29 kr/liter
- Cognac V.S. · Bilka70 cl239,00 kr341,43 kr/liter
- PASCAL COMBEAU XO 70 CL 40% · Kvickly70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
- PASCAL COMBEAU XO 70 CL 40% · SuperBrugsen70 cl249,00 kr355,71 kr/liter
- Renault Cognac Vsop 40% · MENY70 cl249,95 kr357,07 kr/liter
- Hennessy V.S. Cognac (40%) · Nemlig0.7 l269,95 kr385,64 kr/liter
- Cognac V.S. · Bilka70 cl299,00 kr427,14 kr/liter
- Cognac V.S.O.P. · Føtex70 cl299,00 kr427,14 kr/liter
- Cognac V.S. · Føtex70 cl299,00 kr427,14 kr/liter
- Cognac Alexandre Leopold (40%) · Nemlig0.7 l314,95 kr449,93 kr/liter
- Cognac V.S.O.P. · Bilka70 cl329,00 kr470,00 kr/liter
- Cognac V.S.O.P. · Bilka70 cl379,95 kr542,79 kr/liter
- Cognac V.S.O.P. · Føtex70 cl379,95 kr542,79 kr/liter
- Remy Martin V.S.O.P. (40%) · Nemlig0.7 l398,95 kr569,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Braastad Cognac Vs hos Spar koster 251.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 455 dage. Gennemsnitsprisen for Braastad Cognac Vs hos Spar er 238.91 kr og varierer fra 169.00 kr til 254.47 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 455 dage har Goma registreret prisdata for Braastad Cognac Vs hos Spar i 274 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 60% af tiden. Ud af de 274 prisregistreringer har Braastad Cognac Vs været markeret som tilbud 15 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 5% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 455 dage kan vi se følgende mønstre: Braastad Cognac Vs har været på tilbud hos Spar i juli og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 141 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 286 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.