
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Ahornbryg · Lidl50 cl10,00 kr20,00 kr/liter
- Ahornbryg · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Ahornbryg · Føtex0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
- AhornBryg · Nemlig0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- AhornBryg 0,5% alkoholfri · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- CORONA CERO 33 CL FL 0% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA CERO 33 CL FL 0% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Cero 0,0% · Netto0.33 l13,00 kr39,39 kr/liter
- Hoppy Lager øko. (0,5%) (dåse) · Nemlig0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- AHORNBRYG 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- Estrella Damm 0,0% · Nemlig0.33 l16,75 kr50,76 kr/liter
- Cero 0,0% · Bilka0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Cero 0,0% · Føtex0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- ØKO ØB FYNSK FRI 50 CL FL 0,5% · Kvickly50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- BROOKLYN SPECIAL EFFECTS 50 CL DS 0,4% · Kvickly250 cl18,00 kr7,20 kr/liter
- ØKO ØB FYNSK FRI 50 CL FL 0,5% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- BROOKLYN SPECIAL EFFECTS 50 CL DS 0,4% · SuperBrugsen250 cl18,00 kr7,20 kr/liter
- AhornBryg 0,5% alkoholfri · Føtex0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Ahornbryg (0,5%) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Corona Cero 0,0 · MENY330 ml18,95 kr57,42 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Fynsk Fri 0,5 % alkoholfri øko · Bilka0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Fynsk Fri 0,5 % alkoholfri øko · Føtex0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Skovlyst Ahornbryg Alk.fri · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Bilka0.5 l24,00 kr48,00 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Føtex0.5 l24,00 kr48,00 kr/liter
- Brooklyn Special Effects · MENY500 g24,95 kr49,90 kr/kg
- Brooklyn Special Effects 0,4% · Nemlig0.5 l25,25 kr50,50 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Ahornbryg hos Lidl koster 10.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 1. oktober 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 1 dag. Gennemsnitsprisen for Ahornbryg hos Lidl er 10.00 kr og varierer fra 10.00 kr til 10.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 1 dag har Goma registreret prisdata for Ahornbryg hos Lidl i 1 dag i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 1 prisregistrering har Ahornbryg været markeret som tilbud 1 dag hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra den seneste dag kan vi se følgende mønstre: Ahornbryg har været på tilbud hos Lidl i oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 1 dag. Det nuværende tilbud har været gældende i 1 dag og forventes at slutte om 3 dage (søndag). Ahornbryg er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.