
Lidl
Kohberg Surdejscafésandwich
400 g
Tilbuddet udløber lørdag
30,00 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kohberg Surdejscafésandwich · Lidl400 g12,00 kr30,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- KOHBERG Grov cafésandwich · Lidl400 g12,00 kr30,00 kr/kg
- Rug café sandwich · Nemlig4 stk19,16 kr4,79 kr/stk
- KOHBERG RUG CAFÉ SANDWICH 400 G 4 STK · 365discount4 stk20,00 kr5,00 kr/stk
- Protein Café Sandwichbrød · Nemlig4 stk20,20 kr5,05 kr/stk
- Surdej café sandwich · Nemlig4 stk20,20 kr5,05 kr/stk
- CAFE SANDWICH · REMA 1000380 g22,50 kr59,21 kr/kg
- Protein sandwichbrød · Netto380 g22,95 kr60,39 kr/kg
- Protein sandwichbrød · Bilka380 g23,95 kr63,03 kr/kg
- Protein sandwichbrød · Føtex380 g24,95 kr65,66 kr/kg
- Dg Grainy Sandwich 4stk · MENY4 stk25,95 kr6,49 kr/stk
- Surdej Cafe Sandwich 4 Stk · MENY400 g25,95 kr64,88 kr/kg
- Rug Cafe Sandwich 4stk · MENY4 stk25,95 kr6,49 kr/stk
- Rug Cafe Sandwich 4stk · Spar400 g25,95 kr64,88 kr/kg
- Surdej Cafe Sandwich 4stk · Min Købmand400 g26,50 kr66,25 kr/kg
- Protein Cafä Sandwich · MENY380 g26,95 kr70,92 kr/kg
- Protein Café Sandwich, Kohberg · Wolt Market380 g26,95 kr70,92 kr/kg
- Surdej Café Sandwich 4 stk., Kohberg · Wolt Market400 g29,50 kr73,75 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kohberg Surdejscafésandwich hos Lidl koster 12.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 26. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 4 dage. Gennemsnitsprisen for Kohberg Surdejscafésandwich hos Lidl er 12.00 kr og varierer fra 12.00 kr til 12.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 4 dage har Goma registreret prisdata for Kohberg Surdejscafésandwich hos Lidl i 4 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 4 prisregistreringer har Kohberg Surdejscafésandwich været markeret som tilbud 4 dage hos Lidl, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 4 dage kan vi se følgende mønstre: Kohberg Surdejscafésandwich har været på tilbud hos Lidl i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 5 dage og forventes at slutte om 2 dage (lørdag). Kohberg Surdejscafésandwich er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.