
Løvbjerg
Tuborg
Tuborg Classic 0,0 12Pk Ds
396 cl
Tilbuddet udløber i dag
20,20 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Tuborg Classic 0,0 12Pk Ds · Løvbjerg396 cl79,99 kr20,20 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- AhornBryg 0,5% alkoholfri · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- Ahornbryg · Bilka0.5 l12,00 kr24,00 kr/liter
- CORONA CERO 33 CL FL 0% · Kvickly33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- CORONA CERO 33 CL FL 0% · SuperBrugsen33 cl12,00 kr36,36 kr/liter
- Cero 0,0% · Netto0.33 l13,00 kr39,39 kr/liter
- Hoppy Lager øko. (0,5%) (dåse) · Nemlig0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- AHORNBRYG 0,5% · REMA 100050 cl15,00 kr30,00 kr/liter
- Estrella Damm 0,0% · Nemlig0.33 l16,75 kr50,76 kr/liter
- Cero 0,0% · Bilka0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Cero 0,0% · Føtex0.33 l17,25 kr52,27 kr/liter
- Ahornbryg · Føtex0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
- AhornBryg · Nemlig0.5 l17,50 kr35,00 kr/liter
- ØKO ØB FYNSK FRI 50 CL FL 0,5% · Kvickly50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- BROOKLYN SPECIAL EFFECTS 50 CL DS 0,4% · Kvickly250 cl18,00 kr7,20 kr/liter
- ØKO ØB FYNSK FRI 50 CL FL 0,5% · SuperBrugsen50 cl18,00 kr36,00 kr/liter
- BROOKLYN SPECIAL EFFECTS 50 CL DS 0,4% · SuperBrugsen250 cl18,00 kr7,20 kr/liter
- AhornBryg 0,5% alkoholfri · Føtex0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Ahornbryg (0,5%) · Nemlig0.5 l18,50 kr37,00 kr/liter
- Corona Cero 0,0 · MENY330 ml18,95 kr57,42 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Netto0.5 l20,00 kr40,00 kr/liter
- Fynsk Fri 0,5 % alkoholfri øko · Bilka0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Fynsk Fri 0,5 % alkoholfri øko · Føtex0.5 l22,95 kr45,90 kr/liter
- Skovlyst Ahornbryg Alk.fri · MENY50 cl23,95 kr47,90 kr/liter
- Special Effects Hoppy Lager alkoholfri · Bilka0.5 l24,00 kr48,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Tuborg Classic 0,0 12Pk Ds hos Løvbjerg koster 79.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 6 dage. Gennemsnitsprisen for Tuborg Classic 0,0 12Pk Ds hos Løvbjerg er 79.99 kr og varierer fra 79.99 kr til 79.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 6 dage har Goma registreret prisdata for Tuborg Classic 0,0 12Pk Ds hos Løvbjerg i 6 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 6 prisregistreringer har Tuborg Classic 0,0 12Pk Ds været markeret som tilbud 6 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 6 dage kan vi se følgende mønstre: Tuborg Classic 0,0 12Pk Ds har været på tilbud hos Løvbjerg i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Tuborg Classic 0,0 12Pk Ds er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.