
Løvbjerg
Nordatlantiske
Nordatlantiske Rejer 350 G
350 g
Tilbuddet udløber i dag
199,97 kr/kg
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Nordatlantiske Rejer 350 G · Løvbjerg350 g69,99 kr199,97 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- Rejer fra Nordatlanten i lage · Føtex80 g15,00 kr187,50 kr/kg
- Rejer fra Nordatlanten i lage · Bilka80 g18,95 kr236,88 kr/kg
- Rejer fra Nordatlanten i lage · Netto80 g18,95 kr236,88 kr/kg
- COOP REJER I LAGE 330/170 G · 365discount170 g20,00 kr117,65 kr/kg
- Grønlandske rejer i lage · Føtex125 g25,00 kr200,00 kr/kg
- REJER I LAGE · REMA 1000170 g31,95 kr187,94 kr/kg
- Rejer i lage · Nemlig340 g31,95 kr93,97 kr/kg
- Rejer i lage · Bilka90 g32,95 kr366,11 kr/kg
- Rejer i lage · Føtex90 g32,95 kr366,11 kr/kg
- REJER I LAGE · REMA 1000200 g33,95 kr169,75 kr/kg
- Grønlandsrejer i lage · Bilka170 g34,00 kr200,00 kr/kg
- Grønlandsrejer i lage · Føtex170 g34,00 kr200,00 kr/kg
- Rejer i lage · Bilka200 g34,95 kr174,75 kr/kg
- Rejer i lage · Føtex200 g34,95 kr174,75 kr/kg
- Rejer i lage · Netto200 g34,95 kr174,75 kr/kg
- Grønlandske rejer i lage · Bilka125 g35,00 kr280,00 kr/kg
- Grønlandske rejer i lage 200g · Føtex200 g35,00 kr175,00 kr/kg
- Grønlandske rejer i lage 200g · Bilka200 g39,00 kr195,00 kr/kg
- Gestus Rejer Lage Xl 170/ · Spar340 g39,00 kr114,71 kr/kg
- Vannameirejer øko · Netto150 g43,00 kr286,67 kr/kg
- Kutter-Rejer i lage (XL) · Nemlig230 g44,95 kr195,43 kr/kg
- Kutter-Rejer i lage (XL) · Nemlig450 g45,00 kr100,00 kr/kg
- Rejer i lage · Netto0.3 kg49,00 kr163,33 kr/kg
- Salatrejer i lage · Nemlig390 g49,95 kr128,08 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Nordatlantiske Rejer 350 G hos Løvbjerg koster 69.99 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 25. september 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 6 dage. Gennemsnitsprisen for Nordatlantiske Rejer 350 G hos Løvbjerg er 69.99 kr og varierer fra 69.99 kr til 69.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 6 dage har Goma registreret prisdata for Nordatlantiske Rejer 350 G hos Løvbjerg i 6 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 6 prisregistreringer har Nordatlantiske Rejer 350 G været markeret som tilbud 6 dage hos Løvbjerg, hvilket betyder, at varen er på tilbud 100% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 6 dage kan vi se følgende mønstre: Nordatlantiske Rejer 350 G har været på tilbud hos Løvbjerg i september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Nordatlantiske Rejer 350 G er ofte på tilbud (100% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.