
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Queens Bay Sau Bl 23 12,5C · Min Købmand75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Queens Bay Sauvignon Blanc · MENY75 cl79,95 kr106,60 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Netto100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- INDOMITA SAUV.BLANC · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Netto100 cl40,95 kr40,95 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Queens Bay Sauvignon Blanc hos MENY koster 79.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. december 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 290 dage. Gennemsnitsprisen for Queens Bay Sauvignon Blanc hos MENY er 77.04 kr og varierer fra 59.95 kr til 79.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 290 dage har Goma registreret prisdata for Queens Bay Sauvignon Blanc hos MENY i 91 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 31% af tiden. Ud af de 91 prisregistreringer har Queens Bay Sauvignon Blanc været markeret som tilbud 13 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 14% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 290 dage kan vi se følgende mønstre: Queens Bay Sauvignon Blanc har været på tilbud hos MENY i juni, august og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 92 dage. Der går typisk 67 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 42 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.