
Min Købmand
Taster Wine
Queens Bay Sau Bl 23 12,5C
75 cl
Tilbuddet udløber i dag
65,33 kr/liter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Queens Bay Sau Bl 23 12,5C · Min Købmand75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Queens Bay Sauvignon Blanc · MENY75 cl79,95 kr106,60 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- Cantina Ronco hvid · Nemlig0.25 l23,25 kr93,00 kr/liter
- Airén · Bilka37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Netto37.5 cl25,00 kr66,67 kr/liter
- Airén · Føtex37.5 cl25,63 kr68,35 kr/liter
- FAINA 11% · REMA 10001 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Faina Vinho Blanco · Nemlig1 l29,00 kr29,00 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Bilka100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Netto37.5 cl32,95 kr87,87 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Netto100 cl32,95 kr32,95 kr/liter
- Vino Blanco Semidulce · Føtex100 cl33,95 kr33,95 kr/liter
- INDOMITA SAUV.BLANC · 365discount75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · Kvickly75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- BIANCO FUOCO SALENTO ITALIEN 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- GUSTUS CAPE 12% · REMA 100075 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- FLAXBOURNE SAUV BLANC NZ 75 CL 12,5% · Brugsen75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Piacere Trebbiano · MENY100 cl39,95 kr39,95 kr/liter
- ALTAMAR 13% · REMA 100075 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Bilka75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Hvidvin vegansk øko · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Sauvignon Blanc · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Santa Rita · MENY75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Airén øko · Netto100 cl40,95 kr40,95 kr/liter
- Airén øko · Bilka100 cl41,17 kr41,17 kr/liter
- Airén øko · Føtex100 cl41,95 kr41,95 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Queens Bay Sau Bl 23 12,5C hos Min Købmand koster typisk 79.95 kr, men er lige nu på tilbud til 49.00 kr, hvilket giver en besparelse på 39%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 15. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 139 dage. Gennemsnitsprisen for Queens Bay Sau Bl 23 12,5C hos Min Købmand er 71.21 kr og varierer fra 49.00 kr til 79.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 139 dage har Goma registreret prisdata for Queens Bay Sau Bl 23 12,5C hos Min Købmand i 99 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 71% af tiden. Ud af de 99 prisregistreringer har Queens Bay Sau Bl 23 12,5C været markeret som tilbud 29 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 29% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 139 dage kan vi se følgende mønstre: Queens Bay Sau Bl 23 12,5C har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 24 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Queens Bay Sau Bl 23 12,5C er ofte på tilbud (29% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.