
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi42 kcalFedt0 gSukker10,6 gProtein0 g
| Energi | 180 kJ / 42 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 10,6 g |
| - heraf sukkerarter | 10,6 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, kuldioxid, farvestof (E 150d), syre (E 338), naturlige aromaer, aroma koffein.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca-cola Org. 24x25cl Pet · Spar600 cl85,00 kr14,17 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.25 l99,00 kr396,00 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.25 l99,00 kr396,00 kr/liter
- Coca Cola Org. 24x25cl Pet · MENY600 cl99,95 kr16,66 kr/liter
- Coca-cola Org. 24x25cl Pet · Min Købmand600 cl99,95 kr16,66 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Bilka2 l8,95 kr4,48 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca Cola Org. 24x25cl Pet hos MENY koster 99.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 11. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 174 dage. Gennemsnitsprisen for Coca Cola Org. 24x25cl Pet hos MENY er 90.98 kr og varierer fra 65.00 kr til 99.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 174 dage har Goma registreret prisdata for Coca Cola Org. 24x25cl Pet hos MENY i 161 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 93% af tiden. Ud af de 161 prisregistreringer har Coca Cola Org. 24x25cl Pet været markeret som tilbud 54 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 34% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 174 dage kan vi se følgende mønstre: Coca Cola Org. 24x25cl Pet har været på tilbud hos MENY i april, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 14 dage. Der går typisk 39 dage mellem hver tilbudsperiode. Coca Cola Org. 24x25cl Pet er ofte på tilbud (34% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.