
Min Købmand
Carlsberg Denmark
Coca-cola Org. 24x25cl Pet
600 cl
16,66 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi42 kcalFedt0 gSukker10,6 gProtein0 g
| Energi | 180 kJ / 42 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 10,6 g |
| - heraf sukkerarter | 10,6 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, kuldioxid, farvestof (E 150d), syre (E 338), naturlige aromaer, aroma koffein.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca-cola Org. 24x25cl Pet · Spar600 cl85,00 kr14,17 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.25 l99,00 kr396,00 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.25 l99,00 kr396,00 kr/liter
- Coca-cola Org. 24x25cl Pet · Min Købmand600 cl99,95 kr16,66 kr/liter
- Coca Cola Org. 24x25cl Pet · MENY600 cl99,95 kr16,66 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Bilka2 l8,95 kr4,48 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca-cola Org. 24x25cl Pet hos Min Købmand koster 99.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 7. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 148 dage. Gennemsnitsprisen for Coca-cola Org. 24x25cl Pet hos Min Købmand er 94.97 kr og varierer fra 79.00 kr til 99.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 148 dage har Goma registreret prisdata for Coca-cola Org. 24x25cl Pet hos Min Købmand i 101 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 68% af tiden. Ud af de 101 prisregistreringer har Coca-cola Org. 24x25cl Pet været markeret som tilbud 24 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 24% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 148 dage kan vi se følgende mønstre: Coca-cola Org. 24x25cl Pet har været på tilbud hos Min Købmand i juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 21 dage. Coca-cola Org. 24x25cl Pet er ofte på tilbud (24% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 43 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand.