
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi0,2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0,9 kJ / 0,2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), syre (E338). sødestof (natriumcyclamat acesulfamkalium, aspartam), naturlige aromaer, aroma koffein. surhedsregulerende middel (E331). Indeholder en phenylalaninkilde.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COCA COLA · REMA 10001.98 l18,00 kr9,09 kr/liter
- Coca cola · Bilka1.98 l32,00 kr16,16 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka1.98 l32,00 kr16,16 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex1.98 l32,00 kr16,16 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig1.98 l35,70 kr18,03 kr/liter
- 🧊Coca Cola Zero 6-pak · Wolt Market1.98 l39,50 kr19,95 kr/liter
- Coca-cola Zero 6-pak · Min Købmand198 cl44,95 kr22,70 kr/liter
- Coca-cola Zero 6-pak · MENY198 stk45,00 kr0,23 kr/stk
- Coca-cola Zero 6-pak · Spar198 cl48,95 kr24,72 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca-cola Zero 6-pak hos MENY koster 45.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Coca-cola Zero 6-pak hos MENY er 42.64 kr og varierer fra 37.50 kr til 45.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Coca-cola Zero 6-pak hos MENY i 405 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 88% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Coca-cola Zero 6-pak aldrig været markeret som tilbud hos MENY.
Coca-cola Zero 6-pak kan købes hos MENY til 45 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 135 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.