Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi42 kcalFedt0 gSukker10,6 gProtein0 g
| Energi | 180 kJ / 42 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 10,6 g |
| - heraf sukkerarter | 10,6 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, sukker , kuldioxid, farvestof (E150d), syre (E338), naturlige aromaer, aroma koffein.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COCA COLA · REMA 10001.98 l18,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 10001.98 l18,00 kr9,09 kr/liter
- Coca cola · Bilka1.98 l32,00 kr16,16 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka1.98 l32,00 kr16,16 kr/liter
- Coca cola · Føtex1.98 l32,00 kr16,16 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex1.98 l32,00 kr16,16 kr/liter
- Coca-Cola (dåse) · Nemlig1.98 l35,70 kr18,03 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig1.98 l35,70 kr18,03 kr/liter
- 🧊Coca Cola Zero 6-pak · Wolt Market1.98 l39,50 kr19,95 kr/liter
- 🧊Coca-Cola 6-pak (dåse) · Wolt Market1.98 l39,50 kr19,95 kr/liter
- Coca-cola Zero 6-pak · Min Købmand198 cl44,95 kr22,70 kr/liter
- Coca-cola 6-pak · Min Købmand198 cl44,95 kr22,70 kr/liter
- Coca-cola Zero 6-pak · MENY198 stk45,00 kr0,23 kr/stk
- Coca-cola 6-pak · MENY198 stk45,00 kr0,23 kr/stk
- Coca-cola Zero 6-pak · Spar198 cl48,95 kr24,72 kr/liter
- Coca-cola 6-pak · Spar198 cl48,95 kr24,72 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca cola hos Bilka koster 32.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 16. marts 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 565 dage. Gennemsnitsprisen for Coca cola hos Bilka er 35.85 kr og varierer fra 32.00 kr til 37.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 565 dage har Goma registreret prisdata for Coca cola hos Bilka i 536 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 95% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Coca cola aldrig været markeret som tilbud hos Bilka.
Coca cola kan købes hos Bilka til 32 kr, men i oversigten ovenover på denne side finder du 135 alternativer tilgængelige på tværs af 15 butikker. Det er altid en god ide at sammenligne prisen på varen hos flere butikker inden køb for at opnå den bedste pris, også selvom varen er på tilbud, da andre butikker kan have en endnu bedre pris.