Wolt Market
Coca Cola
🧊Coca-Cola 6-pak (dåse)
1.98 l
19,95 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker , kuldioxid, farvestof (E150d), syre (E338), naturlige aromaer, aroma koffein.
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- COCA COLA · REMA 10001.98 l18,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 10001.98 l18,00 kr9,09 kr/liter
- Coca cola · Bilka1.98 l32,00 kr16,16 kr/liter
- Coca cola · Føtex1.98 l32,00 kr16,16 kr/liter
- Coca-Cola (dåse) · Nemlig1.98 l35,70 kr18,03 kr/liter
- 🧊Coca-Cola 6-pak (dåse) · Wolt Market1.98 l39,50 kr19,95 kr/liter
- Coca-cola 6-pak · Min Købmand198 cl44,95 kr22,70 kr/liter
- Coca-cola 6-pak · MENY198 stk45,00 kr0,23 kr/stk
- Coca-cola 6-pak · Spar198 cl48,95 kr24,72 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
🧊Coca-Cola 6-pak (dåse) hos Wolt Market koster 39.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 5. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 150 dage. Gennemsnitsprisen for 🧊Coca-Cola 6-pak (dåse) hos Wolt Market er 41.11 kr og varierer fra 31.00 kr til 45.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 150 dage har Goma registreret prisdata for 🧊Coca-Cola 6-pak (dåse) hos Wolt Market i 153 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 153 prisregistreringer har 🧊Coca-Cola 6-pak (dåse) været markeret som tilbud 21 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 14% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 150 dage kan vi se følgende mønstre: 🧊Coca-Cola 6-pak (dåse) har været på tilbud hos Wolt Market i juni, juli og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 25 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.