
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Crema instant kaffe · Bilka200 g69,00 kr345,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex200 g99,00 kr495,00 kr/kg
- Instantkaffe crema gold, Nescafé · Wolt Market200 g105,00 kr525,00 kr/kg
- Nescafe Gold Crema · MENY200 g116,95 kr584,75 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Chocolate Orange instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Cinder Toffee instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Nescafe Gold Crema hos MENY koster 116.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 9. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 450 dage. Gennemsnitsprisen for Nescafe Gold Crema hos MENY er 101.85 kr og varierer fra 75.00 kr til 119.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 450 dage har Goma registreret prisdata for Nescafe Gold Crema hos MENY i 372 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 83% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Nescafe Gold Crema været markeret som tilbud 95 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 26% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 450 dage kan vi se følgende mønstre: Nescafe Gold Crema har været på tilbud hos MENY i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 24 dage mellem hver tilbudsperiode. Nescafe Gold Crema er ofte på tilbud (26% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 29 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.