
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pinot Noir · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl81,20 kr108,27 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Organic Pinot Noir · MENY75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Cs Pinot Noir 2025 Øko · Min Købmand75 cl91,95 kr122,60 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Bourgogne Pinot noir · Netto75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl99,98 kr133,31 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- 🇺🇸Kungfu Girl Pinot Noir 13%, Charles Smith · Wolt Market750 ml127,50 kr170,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl150,08 kr200,11 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl150,08 kr200,11 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DREAM PINOT NOIR MOLDOVA 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Spätburgunder · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- DISSENAY PINOT NOIR FRANKRIG 13,5% · Brugsen75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- P.Maufoux Pinot Noir Horizon · Nemlig0.75 l59,95 kr79,93 kr/liter
- Bourgogne Pinot Noir · Netto37.5 cl59,95 kr159,87 kr/liter
- Jean-Marie Garnier Pinot Noir · Netto75 cl61,95 kr82,60 kr/liter
- Laboure-roi Pinot Noir · MENY75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- SMOOTH SILKY 13% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE PINOT N FR 12,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- ØKO SPATBURGUNDER TROCKE TY 75 CL 12,5% · Kvickly450 cl69,00 kr15,33 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE PINOT N FR 12,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- ØKO SPATBURGUNDER TROCKE TY 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir Varietal · Spar75 cl69,95 kr93,27 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- Terroir Selection Pinot Noir · Nemlig0.75 l74,95 kr99,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Organic Pinot Noir hos MENY koster 89.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Organic Pinot Noir hos MENY er 82.25 kr og varierer fra 55.00 kr til 89.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Organic Pinot Noir hos MENY i 212 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 46% af tiden. Ud af de 212 prisregistreringer har Organic Pinot Noir været markeret som tilbud 54 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 25% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Organic Pinot Noir har været på tilbud hos MENY i februar, april, maj, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 5 dage. Der går typisk 29 dage mellem hver tilbudsperiode. Organic Pinot Noir er ofte på tilbud (25% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 15 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.