Wolt Market
Kungfu Girl
🇺🇸Kungfu Girl Pinot Noir 13%, Charles Smith
750 ml
170,00 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
Indeholder SULFITTER
Allergener
Sulfitter
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pinot Noir · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Organic Pinot Noir · MENY75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Bourgogne Pinot noir · Netto75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl99,98 kr133,31 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- 🇺🇸Kungfu Girl Pinot Noir 13%, Charles Smith · Wolt Market750 ml127,50 kr170,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl150,08 kr200,11 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl179,00 kr238,67 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DREAM PINOT NOIR MOLDOVA 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Spätburgunder · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- DISSENAY PINOT NOIR FRANKRIG 13,5% · Brugsen75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- Pinot Noir · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- P.Maufoux Pinot Noir Horizon · Nemlig0.75 l59,95 kr79,93 kr/liter
- Bourgogne Pinot Noir · Netto37.5 cl59,95 kr159,87 kr/liter
- Jean-Marie Garnier Pinot Noir · Netto75 cl61,95 kr82,60 kr/liter
- Laboure-roi Pinot Noir · MENY75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- SMOOTH SILKY 13% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE PINOT N FR 12,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- ØKO SPATBURGUNDER TROCKE TY 75 CL 12,5% · Kvickly450 cl69,00 kr15,33 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE PINOT N FR 12,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- ØKO SPATBURGUNDER TROCKE TY 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
🇺🇸Kungfu Girl Pinot Noir 13%, Charles Smith hos Wolt Market koster 127.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for 🇺🇸Kungfu Girl Pinot Noir 13%, Charles Smith hos Wolt Market er 122.50 kr og varierer fra 99.00 kr til 127.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for 🇺🇸Kungfu Girl Pinot Noir 13%, Charles Smith hos Wolt Market i 156 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 99% af tiden. Ud af de 156 prisregistreringer har 🇺🇸Kungfu Girl Pinot Noir 13%, Charles Smith været markeret som tilbud 24 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 15% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: 🇺🇸Kungfu Girl Pinot Noir 13%, Charles Smith har været på tilbud hos Wolt Market i juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 8 dage. Der går typisk 36 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 4 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.