Netto
François Martenot
Bourgogne Pinot noir
75 cl
132,00 kr/liter
Produktinformation
IngredienserVis mereVis mindre
SULFITTER
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Pinot Noir · Bilka75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Netto75 cl55,00 kr73,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl79,00 kr105,33 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl81,20 kr108,27 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl89,00 kr118,67 kr/liter
- Organic Pinot Noir · MENY75 cl89,95 kr119,93 kr/liter
- Cs Pinot Noir 2025 Øko · Min Købmand75 cl91,95 kr122,60 kr/liter
- Bourgogne Pinot noir · Netto75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl99,00 kr132,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl99,98 kr133,31 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl119,00 kr158,67 kr/liter
- 🇺🇸Kungfu Girl Pinot Noir 13%, Charles Smith · Wolt Market750 ml127,50 kr170,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl129,00 kr172,00 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl150,08 kr200,11 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl150,08 kr200,11 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- DREAM PINOT NOIR MOLDOVA 13,5% · Brugsen75 cl35,00 kr46,67 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl39,00 kr52,00 kr/liter
- Noble House Spätburgunder · Føtex75 cl40,00 kr53,33 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · Kvickly75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- MRKGRFLR SPÄTBURGUNDER TROCKEN 75 CL 13% · SuperBrugsen75 cl45,00 kr60,00 kr/liter
- DISSENAY PINOT NOIR FRANKRIG 13,5% · Brugsen75 cl49,00 kr65,33 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · Kvickly75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- WEINBIET SPÄTBURGUNDER TROCKEN DE 14% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- EZIMIT PINOT NOIR MK 75 CL 13,0% · SuperBrugsen75 cl59,00 kr78,67 kr/liter
- P.Maufoux Pinot Noir Horizon · Nemlig0.75 l59,95 kr79,93 kr/liter
- Bourgogne Pinot Noir · Netto37.5 cl59,95 kr159,87 kr/liter
- Jean-Marie Garnier Pinot Noir · Netto75 cl61,95 kr82,60 kr/liter
- Laboure-roi Pinot Noir · MENY75 cl64,95 kr86,60 kr/liter
- SMOOTH SILKY 13% · REMA 100075 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE PINOT N FR 12,5% · Kvickly75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- ØKO SPATBURGUNDER TROCKE TY 75 CL 12,5% · Kvickly450 cl69,00 kr15,33 kr/liter
- JOSEPH MELLOT SINCERITE PINOT N FR 12,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- ØKO SPATBURGUNDER TROCKE TY 75 CL 12,5% · SuperBrugsen75 cl69,00 kr92,00 kr/liter
- Pinot Noir Varietal · Spar75 cl69,95 kr93,27 kr/liter
- Pinot Noir · Bilka75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- Pinot Noir · Føtex75 cl74,95 kr99,93 kr/liter
- Terroir Selection Pinot Noir · Nemlig0.75 l74,95 kr99,93 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Bourgogne Pinot noir hos Netto koster 99.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Bourgogne Pinot noir hos Netto er 93.72 kr og varierer fra 75.00 kr til 99.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Bourgogne Pinot noir hos Netto i 508 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Bourgogne Pinot noir været markeret som tilbud 73 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 20% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Bourgogne Pinot noir har været på tilbud hos Netto i februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 29 dage mellem hver tilbudsperiode. Bourgogne Pinot noir er ofte på tilbud (20% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 14 dage siden varen sidst var på tilbud hos Netto, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.