Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Gold instant kaffe · Bilka200 g75,00 kr375,00 kr/kg
- Gevalia Instant (refill) · Nemlig200 g79,00 kr395,00 kr/kg
- Gevalia Instant Gold · MENY200 g94,95 kr474,75 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- 3 in 1 Instant kaffe · Bilka165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- 3 in 1 Instant kaffe · Føtex165 g22,00 kr133,33 kr/kg
- Bki Extra Instant 100 G · Spar100 g24,00 kr240,00 kr/kg
- Mocha · Føtex8 stk25,00 kr3,13 kr/stk
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · Kvickly100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · Kvickly80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- Gold instant kaffe · Netto100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Netto80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- CIRKEL INSTANT GOLD 100 G · SuperBrugsen100 g29,00 kr290,00 kr/kg
- CIRKEL INSTANT CREMA 80 G · SuperBrugsen80 g29,00 kr362,50 kr/kg
- INSTANT KAFFE · REMA 1000100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Gold instant kaffe · Bilka100 g29,74 kr297,40 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g31,48 kr393,50 kr/kg
- Crema instant kaffe · Bilka80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Instant kaffe · Bilka90 g32,00 kr355,56 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,00 kr400,00 kr/kg
- Instant kaffe · Føtex100 g32,00 kr320,00 kr/kg
- Crema instant kaffe · Føtex80 g32,50 kr406,25 kr/kg
- Instant kaffe øko · Netto100 g35,00 kr350,00 kr/kg
- Amaretto Almond instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Chocolate Orange instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
- Cinder Toffee instant kaffe · Bilka50 g36,50 kr730,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Gevalia Instant Gold hos MENY koster 94.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 30. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 459 dage. Gennemsnitsprisen for Gevalia Instant Gold hos MENY er 83.15 kr og varierer fra 59.00 kr til 96.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 459 dage har Goma registreret prisdata for Gevalia Instant Gold hos MENY i 279 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 61% af tiden. Ud af de 279 prisregistreringer har Gevalia Instant Gold været markeret som tilbud 102 dage hos MENY, hvilket betyder, at varen er på tilbud 37% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 459 dage kan vi se følgende mønstre: Gevalia Instant Gold har været på tilbud hos MENY i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 15 dage. Der går typisk 18 dage mellem hver tilbudsperiode. Gevalia Instant Gold er ofte på tilbud (37% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos MENY, hvilket betyder, at der nok vil gå lidt tid før, varen kommer på tilbud igen.