
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi41 kcalFedt0 gSukker9,6 gProtein0 g
| Energi | 170 kJ / 41 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 9,6 g |
| - heraf sukkerarter | 9,6 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, sukker, druesukker (2%), syre (E330), kuldioxid, salt, konserveringsmiddel (E211), surhedsregulerende middel (E339, E500, E331, E501), aroma (herunder koffein og quinin).
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kondi · MENY1.5 l9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Pet · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · 365discount150 cl12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- FAXE KONDI · Kvickly150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- FAXE KONDI · SuperBrugsen150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- Faxe Kondi · Nemlig1.5 l20,53 kr13,69 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex1.5 l21,00 kr14,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pet · Min Købmand150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- X-Ray Lemon X Lime Zero · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Faxe Kondi · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Free 1,5 L. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Frugtbrus m. lime- og citronsmag · Føtex1 l10,00 kr10,00 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Free · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Schweppes Citrus Mix (dåse) · Nemlig0.33 l10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar33 cl10,95 kr33,18 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Spar33 cl11,25 kr34,09 kr/liter
- FAXE KONDI 0 KAL1,5L · 365discount1.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Sodavand m. citrussmag · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Sodavand m. citrussmag · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Frugtbrus m. lime- og citronsmag · Bilka0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Frugtbrus m. lime- og citronsmag · Føtex0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- FrugtBrus m. citrus · Nemlig0.33 l14,75 kr44,70 kr/liter
- Schweppes Zero Citrus Mix · MENY33 cl15,95 kr48,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi Pet hos Min Købmand koster 21.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi Pet hos Min Købmand er 19.94 kr og varierer fra 18.00 kr til 21.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi Pet hos Min Købmand i 156 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 156 prisregistreringer har Faxe Kondi Pet været markeret som tilbud 72 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 46% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 153 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi Pet har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august og september. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Der går typisk 10 dage mellem hver tilbudsperiode. Faxe Kondi Pet er ofte på tilbud (46% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.