Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 gVis mereVis mindreEnergi41 kcalFedt0 gSukker9,6 gProtein0 g
| Energi | 170 kJ / 41 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 9,6 g |
| - heraf sukkerarter | 9,6 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Energifordeling
Beregnet fra fedt, kulhydrat og protein.
- Fedt
- 0%
- Kulhydrat
- 100%
- Protein
- 0%
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, sukker, druesukker (2%), syre (E330), kuldioxid, salt, konserveringsmiddel (E211), surhedsregulerende midler (E339, E500, E331, E501), aroma (herunder coffein og quinin).
Allergener
-
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Kondi · MENY1.5 l9,95 kr6,63 kr/liter
- FAXE KONDI · Brugsen150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Pet · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 10001.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- FAXE KONDI · 365discount150 cl12,00 kr8,00 kr/liter
- Faxe Kondi · Bilka1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- FAXE KONDI · Kvickly150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- FAXE KONDI · SuperBrugsen150 cl19,00 kr12,67 kr/liter
- Faxe Kondi · Nemlig1.5 l20,53 kr13,69 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex1.5 l21,00 kr14,00 kr/liter
- Faxe Kondi Pet · Min Købmand150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Faxe Kondi 1,5 l · Wolt Market1.5 l22,50 kr15,00 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- X-Ray Lemon X Lime Zero · Løvbjerg50 cl4,99 kr9,98 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- FAXE KONDI · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Faxe Kondi · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi 0 kalorier · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Faxe Kondi Free 1,5 L. · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Frugtbrus m. lime- og citronsmag · Føtex1 l10,00 kr10,00 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Free · MENY33 cl10,00 kr30,30 kr/liter
- Schweppes Citrus Mix (dåse) · Nemlig0.33 l10,00 kr30,30 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar150 cl10,00 kr6,67 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Spar33 cl10,95 kr33,18 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Free · Min Købmand33 cl11,00 kr33,33 kr/liter
- Faxe Kondi Dåse · Spar33 cl11,25 kr34,09 kr/liter
- FAXE KONDI 0 KAL1,5L · 365discount1.5 l12,00 kr8,00 kr/liter
- Sodavand m. citrussmag · Bilka0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Sodavand m. citrussmag · Føtex0.33 l12,00 kr36,36 kr/liter
- Frugtbrus m. lime- og citronsmag · Bilka0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- Frugtbrus m. lime- og citronsmag · Føtex0.33 l13,95 kr42,27 kr/liter
- FrugtBrus m. citrus · Nemlig0.33 l14,75 kr44,70 kr/liter
- Schweppes Zero Citrus Mix · MENY33 cl15,95 kr48,33 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Faxe Kondi 1,5 l hos Wolt Market koster 22.50 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 28. april 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 157 dage. Gennemsnitsprisen for Faxe Kondi 1,5 l hos Wolt Market er 22.70 kr og varierer fra 16.00 kr til 25.50 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 157 dage har Goma registreret prisdata for Faxe Kondi 1,5 l hos Wolt Market i 159 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 159 prisregistreringer har Faxe Kondi 1,5 l været markeret som tilbud 20 dage hos Wolt Market, hvilket betyder, at varen er på tilbud 13% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 157 dage kan vi se følgende mønstre: Faxe Kondi 1,5 l har været på tilbud hos Wolt Market i juni, juli og august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 6 dage. Der går typisk 37 dage mellem hver tilbudsperiode. Det er 32 dage siden varen sidst var på tilbud hos Wolt Market.