
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- SKRÆLLE KARTOFLER · REMA 10002 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Kartofler Til Mos · MENY2 kg20,00 kr10,00 kr/kg
- Kartofler til mos · Nemlig2 kg24,00 kr12,00 kr/kg
Lignende varer og andre varianter
- LØSE KARTOFLER · REMA 10000.07 kg0,63 kr9,00 kr/kg
- SANDERUMGAARD KART. · REMA 10001 kg12,00 kr12,00 kr/kg
- Power kartofler · Bilka900 g12,00 kr13,33 kr/kg
- Halloweenkartofler · Lidl450 g12,00 kr26,67 kr/kg
- Power kartofler · Netto900 g12,00 kr13,33 kr/kg
- KARTOF. LAMMEFJORD 2 KG. I POSE · Løvbjerg2 kg14,99 kr7,50 kr/kg
- IRMA VILDMOSE KARTOFLER KL 1 DK 650 G · Kvickly650 g16,00 kr24,62 kr/kg
- IRMA VILDMOSE KARTOFLER KL 1 DK 650 G · SuperBrugsen650 g16,00 kr24,62 kr/kg
- Kartofler · Bilka2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Grydeklare kartofler · Føtex700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Kartofler · MENY2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Grydeklare kartofler · Netto700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Babykartofler · Netto700 g18,00 kr25,71 kr/kg
- Kartofler · Netto2 kg18,00 kr9,00 kr/kg
- Kartofler øko. · Wolt Market1 kg18,00 kr18,00 kr/kg
- Kartofler · Føtex2 kg20,00 kr10,00 kr/kg
- Kartofler 4kg · Lidl4 kg20,00 kr5,00 kr/kg
- Lammefjordskartofler · Netto1.5 kg20,00 kr13,33 kr/kg
- Kartofler · Spar1 kg20,00 kr20,00 kr/kg
- Kartofler Små Hurtige · Min Købmand21,00 kr
- Kart Antonia · MENY1.5 kg22,00 kr14,67 kr/kg
- Kartofler Antonia · Spar1.5 kg22,95 kr15,30 kr/kg
- Kart Antonia Gestus · Min Købmand1.5 g24,00 kr16.000,00 kr/kg
- Kartofler · Nemlig2 kg24,00 kr12,00 kr/kg
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Kartofler til mos hos Nemlig koster 24.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 21. juni 2025 og den seneste pris registreret er fra d. 30. september 2026, hvilket dækker over en periode på 467 dage. Gennemsnitsprisen for Kartofler til mos hos Nemlig er 23.62 kr og varierer fra 19.20 kr til 24.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 467 dage har Goma registreret prisdata for Kartofler til mos hos Nemlig i 425 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 91% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Kartofler til mos været markeret som tilbud 6 dage hos Nemlig, hvilket betyder, at varen er på tilbud 2% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 467 dage kan vi se følgende mønstre: Kartofler til mos har været på tilbud hos Nemlig i august. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Kartofler til mos er sjældent på tilbud, så den nuværende pris er typisk for denne vare. Det er 40 dage siden varen sidst var på tilbud hos Nemlig.