
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0,2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0,9 kJ / 0,2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), surhedsregulerende middel (E338, E331), sødestof (natriumcyclamat, acesulfamkalium, aspartam), naturlige aromaer (inkl. koffein). INDEHOLDER EN PHENYLALANINKILDE.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca Cola Zero · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Coca-cola Zero · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Coca-Cola Zero 1,5 l · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- COCA COLA ZERO · REMA 10001.5 l18,00 kr12,00 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Coca-cola Zero · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Coca-cola Zero · MENY150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COCA COLA · REMA 100033 cl3,00 kr9,09 kr/liter
- COLA · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Harbø Cola · MENY500 ml4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola · MENY330 ml5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Strawberries 'N' Cream Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max Cream Soda Flavour · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 50 Cl · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Harboe Cola Classic 2 L · Spar200 cl8,50 kr4,25 kr/liter
- Cola · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca-cola Zero hos Spar koster 21.95 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 3. juli 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 456 dage. Gennemsnitsprisen for Coca-cola Zero hos Spar er 17.32 kr og varierer fra 9.95 kr til 21.95 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 456 dage har Goma registreret prisdata for Coca-cola Zero hos Spar i 448 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Coca-cola Zero været markeret som tilbud 193 dage hos Spar, hvilket betyder, at varen er på tilbud 53% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 456 dage kan vi se følgende mønstre: Coca-cola Zero har været på tilbud hos Spar i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 9 dage. Der går typisk 10 dage mellem hver tilbudsperiode. Coca-cola Zero er ofte på tilbud (53% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt. Det er 8 dage siden varen sidst var på tilbud hos Spar, hvilket betyder, at varen må forventes at komme på tilbud igen snart.