Netto
Coca Cola
Coca Cola Zero
1.5 l
Tilbuddet udløber i morgen
11,33 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0,2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0,9 kJ / 0,2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), surhedsregulerende middel (E338, E331), sødestof (natriumcyclamat, acesulfamkalium, aspartam), naturlige aromaer (inkl. koffein). INDEHOLDER EN PHENYLALANINKILDE.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca Cola Zero · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Coca-cola Zero · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Coca-Cola Zero 1,5 l · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- COCA COLA ZERO · REMA 10001.5 l18,00 kr12,00 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Coca-cola Zero · MENY150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Coca-cola Zero · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA LIGHT 33 CL · 365discount33 cl2,50 kr7,58 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Cola Light · MENY33 cl4,95 kr15,00 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar Pl · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
- Pepsi Max · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
- Pepsi Max Lime Pet · MENY150 cl9,95 kr6,63 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca Cola Zero hos Netto koster 17.00 kr. Den første pris registreret af Goma er fra d. 4. maj 2025 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 516 dage. Gennemsnitsprisen for Coca Cola Zero hos Netto er 14.75 kr og varierer fra 7.00 kr til 19.00 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 516 dage har Goma registreret prisdata for Coca Cola Zero hos Netto i 508 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 98% af tiden. Ud af de 365 prisregistreringer har Coca Cola Zero været markeret som tilbud 139 dage hos Netto, hvilket betyder, at varen er på tilbud 38% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 516 dage kan vi se følgende mønstre: Coca Cola Zero har været på tilbud hos Netto i januar, februar, marts, april, maj, juni, juli, august, september, oktober, november og december. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 6 dage og forventes at slutte om 1 dag (fredag). Der går typisk 14 dage mellem hver tilbudsperiode. Coca Cola Zero er ofte på tilbud (38% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.