
Min Købmand
Carlsberg Denmark
Coca-cola Zero
150 cl
Tilbuddet udløber i dag
11,33 kr/liter
Produktinformation
Næringsindholdpr. 100 mlVis mereVis mindreEnergi0,2 kcalFedt0 gSukker0 gProtein0 g
| Energi | 0,9 kJ / 0,2 kcal |
|---|---|
| Fedt | 0 g |
| - heraf mættede fedtsyrer | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| - heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Salt | 0 g |
IngredienserVis mereVis mindre
Ingredienser: Vand, kuldioxid, farvestof (E150d), surhedsregulerende middel (E338, E331), sødestof (natriumcyclamat, acesulfamkalium, aspartam), naturlige aromaer (inkl. koffein). INDEHOLDER EN PHENYLALANINKILDE.
Andre butikker og varianter
Samme vare på tværs af butikker
- Coca Cola Zero · Føtex1.5 l10,00 kr6,67 kr/liter
- Coca-cola Zero · Min Købmand150 cl17,00 kr11,33 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- Coca-Cola Zero 1,5 l · Wolt Market1.5 l17,00 kr11,33 kr/liter
- COCA COLA ZERO · REMA 10001.5 l18,00 kr12,00 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka1.5 l19,00 kr12,67 kr/liter
- Coca-cola Zero · MENY150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
- Coca-cola Zero · Spar150 cl21,95 kr14,63 kr/liter
Lignende varer og andre varianter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100033 cl3,42 kr10,36 kr/liter
- HARBOE COLA NUL SUKKER 2 L PET · 365discount2 l3,65 kr1,83 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 100050 cl4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto0.5 l4,08 kr8,16 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex0.5 l4,25 kr8,50 kr/liter
- Harbø Cola Light · MENY50 cl4,95 kr9,90 kr/liter
- Coca-Cola Zero (dåse) · Nemlig0.33 l5,95 kr18,03 kr/liter
- Coca Cola Zero · Bilka0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Føtex0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- Coca Cola Zero · Netto0.33 l6,25 kr18,94 kr/liter
- COLA NUL SUKKER · REMA 10001.5 l6,42 kr4,28 kr/liter
- PEPSI MAX · REMA 100033 cl6,89 kr20,88 kr/liter
- Harboe Cola Light 50 Cl · Spar50 cl6,95 kr13,90 kr/liter
- Cola sukkerfri 2 L, Harboe · Løvbjerg2 l6,99 kr3,50 kr/liter
- Pepsi Max · Bilka0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Føtex0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Pepsi Max · Netto0.33 l7,25 kr21,97 kr/liter
- Harboe Cola 0% Sugar · Min Købmand50 cl7,95 kr15,90 kr/liter
- Cola sukkerfri · Bilka2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Netto2 l8,55 kr4,28 kr/liter
- Harbø Cola 0% Sugar Pl · MENY200 cl8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola NUL sukker · Nemlig2 l8,56 kr4,28 kr/liter
- Cola sukkerfri · Føtex2 l8,95 kr4,48 kr/liter
Opskrifter med denne vare
Prisudvikling
Indsigter
Coca-cola Zero hos Min Købmand koster typisk 21.99 kr, men er lige nu på tilbud til 17.00 kr, hvilket giver en besparelse på 23%. Den første pris registreret af Goma er fra d. 2. maj 2026 og den seneste pris registreret er fra i dag (1. oktober), hvilket dækker over en periode på 153 dage. Gennemsnitsprisen for Coca-cola Zero hos Min Købmand er 18.33 kr og varierer fra 10.00 kr til 21.99 kr i pris. Hver nat gemmer Goma prisen for varen, hvis varen er tilgængelig i butikken. I perioden på 153 dage har Goma registreret prisdata for Coca-cola Zero hos Min Købmand i 157 dage i alt, hvilket betyder, at varen er tilgængelig 100% af tiden. Ud af de 157 prisregistreringer har Coca-cola Zero været markeret som tilbud 77 dage hos Min Købmand, hvilket betyder, at varen er på tilbud 49% af tiden, som den er tilgængelig.
Baseret på Gomas prisdata fra de seneste 153 dage kan vi se følgende mønstre: Coca-cola Zero har været på tilbud hos Min Købmand i maj, juni, juli, august, september og oktober. Når varen kommer på tilbud, varer tilbuddet typisk omkring 7 dage. Det nuværende tilbud har været gældende i 7 dage og forventes at slutte om 0 dage (torsdag). Der går typisk 9 dage mellem hver tilbudsperiode. Coca-cola Zero er ofte på tilbud (49% af tiden), så det kan betale sig at vente på næste tilbud, hvis du ikke har travlt.